PrzejdźNaSwoje   >   zdrowa żywność
Tag: zdrowa żywność
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
W każdym dużym sklepie warzywa i owoce muszą spełniać określone normy, nazwijmy je wizualne. Zastanówcie się czy widzieliście kiedyś w jakimś supermarkecie "brzydkie" warzywa czy owoce? Zapewne nie. A zastanawialiście się, co dzieje się z tą resztą? Niestety, większość jest wyrzucana. Ale nie w Niemczech, gdzie powstał ciekawy pomysł na biznes z tym związany.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2012 | Dodał: Robert
The Wean Machine pomysłem na biznes
The Wean Machine to sposób na smaczny i zdrowy posiłek dla Twojego dziecka. Firma z Wielkiej Brytanii oferuje ciekawy i bardzo poręczny przedmiot przeznaczony dla naszych pociech.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Robią i sprzedają zdrową pizzę
Dobre i zdrowe odżywianie nie musi być nudne i bez smaku. Można cieszyć się smakiem ulubionych potraw bez negatywnego wpływu na zdrowie. Zapewnia to firma Eat Balanced Limited, która proponuje zdrową i odżywczą pizzę.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
EKOfastfood pomysłem na smaczny biznes
Niedawno opisywaliśmy biznes związany z niemieckimi wurstami sprzedawanymi w Warszawie. Teraz przeniesiemy się na krakowski Kazimierz, gdzie działa bar ekologiczny, serwujący zdrowe jedzenie i nie tylko...
Czytaj całość
Dodano 20 lipca 2012 | Dodał: Robert
Woda kokosowa podbija świat
Chcemy sprawdzić czy sprzedaż tego rodzaju produktu jest dobrze prosperującym biznesem czyli czy da się na tym zarobić oraz czy woda kokosowa jest najzdrowszym naturalnym napojem na świecie.
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
Zmierz zawartość soli w zupie...łyżką
Jedzenie podawane nam w restauracjach jest bardzo często przesolone. A głupio jest powiedzieć kelnerowi, że „zupa jest za słona”. Dlatego wymyślono coś dla osób np. z wysokim ciśnieniem krwi lub takich, którzy muszą ograniczać spożywanie soli. Specjalna łyżka, będąc pod ręką może w niejednej sytuacji „uratować” życie.
Czytaj całość
Dodano 20 listopada 2009 | Dodał: Robert
Klienci tworzą autorskie batoniki
Producenci, którzy wsłuchują się w opinie klientów i trafiają w ich gust odnoszą sukces. Maria, amerykańska studentka technologii żywności, postanowiła oddać pełnię władzy w ręce internautów i dała im możliwość zaprojektowania autorskich batoników.
Czytaj całość
Dodano 07 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Pszczeli napój pomysłem na zdrowy biznes
W grudniu ubiegłego roku na rynku amerykańskim pojawił się nowy organiczny napój na bazie miodu. W niecałe 5 miesięcy logo z pszczołą stało się marką rozpoznawalną na wschodnim wybrzeżu.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Sklep ze zdrową żywnością dla dzieci - pomysłem na biznes
Markety tylko dla dzieci. Zapracowane mamy i ojcowie, którzy chcą nauczyć dzieci kupowania tylko produktów naturalnych od dzisiaj mogą spać spokojnie. Powoli powstają sklepy Kids Fresh, w których to ich pociechy mogą nabyć zdrową i wysokiej jakości żywność.
Czytaj całość