PrzejdźNaSwoje   >   wynajem
Tag: wynajem
Dodano 29 marca 2013 | Dodał: Robert
Wynajem kur pomysłem na biznes
Obecnie wynająć można prawie wszystko. Począwszy od mieszkania, samochodu, biura, po opiekunkę do dziecka czy partnera na studniówkę. A w Australii można od jakioś czasu wynająć sobie... kury.
Czytaj całość
Dodano 05 lutego 2013 | Dodał: Robert
Mobilny hotel pomysłem na biznes
Firma z Londynu zaoferowała snoozebox – unikalny, innowacyjny i przenośny hotel oferujący luksusowe zakwaterowanie na miejscu podczas dużych imprez i festiwali w Wielkiej Brytanii i całej Europie.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Mądre parkowanie z ParkatmyHouse.com
Masz kawałek wolnego miejsca na swojej posesji? Nie jest ono wykorzystywane? Możesz na tym zarobic, rejestrując się w serwisie ParkatmyHouse.com
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Carsharing pomysłem na dodatkowe pieniądze
Lotnisko to przede wszystkim samoloty. Ale istotnym elementem lotnisk są również parkingi. Setki a czasem i tysiące zaparkowanych na nich aut czeka na swoich właścicieli aż wrócą z podróży. Stoją tak bezczynnie a mogłyby spokojnie być używane przez innych.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2010 | Dodał: Robert
fabulouscoach.com - czyli autobus do wynajęcia.
Ray Land ma nie więcej niż 23 lata. Znany jest jako „młody chłopak” w branży charterów autobusów. Większość konkurentów ma przynajmniej 10 lat doświadczenia o wieku nie wspominając.
Czytaj całość
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Wynajem apartamentu wraz z samochodem
Innowacyjne firmy, operujące w tradycyjnych branżach, szybko muszą iść na przód, jeśli nie chcą stracić pozycji lidera. Wie o tym dobrze Zipcar. Przedsiębiorstwo to działa w Ameryce Północnej i w Wielkiej Brytanii od 2003 roku.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ile kosztuje wynajem w Twojej okolicy
Obecnie jeżeli chciałbyś kupić dom to masz łatwy dostęp do danych o cenach. Pewni amerykanie wpadli na pomysł by wprowadzić usługę sms o cenach wynajmu mieszkań w okolicy. Pomysł okazał się sukcesem.
Czytaj całość