PrzejdźNaSwoje   >   woda
Tag: woda
Dodano 16 listopada 2014 | Dodał: Robert
Pływaj i grilluj z BBQ-DONUT
W Gdańsku, przy restauracji Miasto Aniołów działa jedyna w Polsce i na świecie okrągła łódź BBQ-DONUT® z możliwością grillowania. Każdy może zostać kapitanem pływającego grilla.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Sprzedają wodę z kranu i zarabiają
Kiedyś pisaliśmy o nowej modzie jaką były bary tlenowe. Teraz modne jest co innego, przynajmniej w Nowym Jorku. Otóż działa tutaj lokal, w którym jedynym produktem jaki możemy kupić to woda.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2013 | Dodał: Robert
Nietypowy hotel na wodzie
Na szwedzkim jeziorze niedaleko Sztokholmu działa maleńki hotel, który urzeka swoją oryginalnością i przyciąga wielu turystów.
Czytaj całość
Dodano 06 lutego 2013 | Dodał: Robert
Kompleks basenowy na wodzie
+Pool to interesujący projekt, który chce wprowadzić grupa skupiająca architektów i projektantów z Familly and PlayLab. Na nowojorskiej rzecze Hudson miałby powstać ogromy basen w kształcie znaku "plus".
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2012 | Dodał: Robert
Z WashIt zaoszczędzisz wodę
Pranie, mycie się w większości zajmuje dużo czasu oraz wymaga zużycia dużej ilości wody i prądu. Dobrze byłoby te dwie czynności załatwić za jedym razem. I wszystko na to wskazuje, że tak będzie. Powstał powiem projekt prysznica WashIt, który filtruje wykorzystaną przez nas wodę i ponownie ją wykorzystuje do prania ubrań.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Air - woda z prądem pomysłem na biznes
Jeśli lubisz procenty, lubisz błogi stan upojenia alkoholowego, ale nie lubisz smaku procentowych trunków ten pomsył jest dla Ciebie. Firma z USA wypuściła na rynkek alkohol bez smaku. Wygląda jak woda, smakuje jak woda a działa jak alkohol.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
NoPoPo pomysłem na biznes zasilany wodą
Baterie zasilane wodą? Obecnie nie jest to już marzeniem tylko realną sprawą. A wszystko dzięki japońskiej firmie Aqua Power System Japan, która jakiś czas temu na rynek wypuściła baterie NoPoPo, które zasilane są wodą.
Czytaj całość
Dodano 23 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
MeatWater – mięso w butelce
Zapewne większość z Was piła aromatyzowane wody? Choćby prosty przykład, woda z cytryną. Firma z USA poszła o krok dalej i sprzedaje wodę m.in. o smaku dań z mięsa i ryb.
Czytaj całość
Dodano 29 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Transportuj, oczyszczaj i zarabiaj
Woda zajmuje ponad 70 procent powierzchni Ziemi, jednakże tylko niecałe 3 procent nadaje się do spożycia. Powoduje to że miliony ludzi na świecie nie ma dostępu na co dzień do podstawowego produktu, wody pitnej. Stąd trwają prace nad pewnym projektem, który ma się przyczynić do poprawy tego zjawiska.
Czytaj całość
Dodano 10 pażdziernika 2010 | Dodał: Robert
bazooka do ratowania rozbitków
Australijski wynalazca zaprojektował specjalną bazookę do ratowania rozbitków w wodzie.
Czytaj całość
1  2  >  >>