PrzejdźNaSwoje   >   student
Tag: student
Dodano 27 lutego 2013 | Dodał: Robert
Mobilny akademik pomysłem na biznes
Niewątpliwie odwiecznym problemem świeżo upieczonego studenta jest to gdzie zamieszka. Najtańszym rozwiązaniem jest akademik. Ale jak pokazuje rzeczywistość chętnych jest zawsze więcej niż miejsc. Ciekawy pomysł dotyczący kwestii zakwaterowania zaproponowała jedna z belgijskich uczelni.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: Robert
Kredyt na studia
O kredyt studencki w jednym z czterech banków w Polsce ubiegać się może każdy, bez względu na rodzaj uczelni i tryb studiowania. Należy spełnić też kilka warunków.
Czytaj całość
Dodano 12 maja 2009 | Dodał: Robert
Wyślij majtki poleconym dobrym pomysłem na biznes
Idealny biznes dla tych, którzy nie lubią prać i prasować rozkwita za naszą zachodnią granicą. Niemiecki usługodawca Cleenbox podpisał właśnie umowę z firmą DHL, obsługującą rynek pocztowy.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Testowanie alkomatem na imprezach pomysłem na biznes
Załóż firmę „ Dmuchawiec” i uratuj komuś życie. Co trzeci wypadek samochodowy w Europie spowodowany jest przez pijanych kierowców. W stanach w wypadkach spowodowanych przez nietrzeźwych co 31 minut ginie jedna osoba. Problem ten nie dotyczy tylko bogatej północy, ale rozprzestrzenia się na cały świat. Odpowiedzią na to zjawisko jest produkt brytyjskiej firmy Blow Me. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją alkomatów na potrzeby osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
StudentBeans - pomysłem na własny biznes
tudentbeans.com to kolejny przykład sukcesu w branży internetowej. Ten świetny pomysł na własną firmę zdobył wielkie uznanie w Wielkiej Brytanii. Dwaj bracia postanowili na bazie swoich doświadczeń zawodowych otworzyć firmę zajmującą się doradztwem wielkim firmom w zdobywaniu studentów.
Czytaj całość