PrzejdźNaSwoje   >   ślub
Tag: ślub
Dodano 16 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Ślubny serwis maklerski pomysłem na biznes
Powiedziała: „Tak”. Teraz następuje kolejny krok czyli całe to planowanie. Czasem może być to bardzo stresujące. Próby, przymiarki, zaproszenia i niekończące się poprawki mogą powodować zwiększenie poziomu złości i frustracji. Niestety, niektórzy nie wytrzymują takiego ciśnienia i ze ślubu nici. Zaliczka wpłacona, sala wynajęta. Co wtedy?
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Śluby w stylu indyjskim pomysłem na biznes
Mimo że instytucję małżeństwa popiera coraz mniej osób to nadal jest ona najlepszą formą wspólnego życia. Organizatorzy ślubów żeby przyciągnąć potencjalnych przyszłych małżonków prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych usług, które by ich zaciekawiły.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2009 | Dodał: Robert
FAUXSHOW czyli pomysł na biznes w eterze
Jules i Heidi w ciągu swojej kariery pracowały w wielu stacjach radiowych. Po latach pracy dla korporacji zdecydowały się otworzyć własne i innowacyjne przedsiębiorstwo.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2009 | Dodał: Robert
Biżuteria z pomysłem i…odciskiem palca
Jubilerzy z całego świata prześcigają się w projektach ślubnych obrączek. Na jedyny w swoim rodzaju pomysł wpadł Brent Williams, rzemieślnik z uroczego stanu Maine.
Czytaj całość
Dodano 14 lipca 2009 | Dodał: Robert
Weselny poeta - przykładem sukcesu
Według najnowszych badań, aż 80% Polaków popiera instytucję małżeństwa i uważa, że jest ona najlepszą formą wspólnego życia. Organizatorzy ślubów zacierają więc ręce i prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych usług, które zaciekawiły by klientów.
Czytaj całość