PrzejdźNaSwoje   >   przedsiębiorczość
Tag: przedsiębiorczość
Dodano 15 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Be First - Fundacja Kreowania Przedsiębiorczości
Be First łączy energię osób przedsiębiorczych, szukających lepszych rozwiązań w życiu zawodowym i prywatnym. Pomaga przedsiębiorczyniom, przedsiębiorcom i tym wszystkim, którzy chcą podjąć ryzyko i prowadzić własną firmę.
Czytaj całość
Dodano 23 sierpnia 2010 | Dodał: Robert
Targi dla Przedsiębiorczości 2010  Największe Targi Biznesu w Polsce
Targi dla Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 17-18 września we Wrocławiu, to największe Targi Biznesu w Polsce dla mikro i małych przedsiębiorców oraz osób planujących samozatrudnienie.
Czytaj całość
Dodano 06 lutego 2010 | Dodał: Robert
AmazingVictory - blog z pomysłem!
Jak znaleźć swoją pasję? Jak zdobywać polecenia od klientów? Jak promować swoją firmę? Na te pytania można znaleźć odpowiedzi pod adresem AmazingVictory.com, gdzie w grudniu uruchomiono blog o przedsiębiorczości i inwestycjach. Blog w unikalnej formule, bo w formie wywiadów wideo.
Czytaj całość
Dodano 30 listopada 2009 | Dodał: Robert
Jak biznes to w Australii
Na dalekich antypodach panują idealne warunki do rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. Wyraz temu daje już sam wygląd ulic. Szyldy reklamujące innowacyjne produkty czy punkty usługowe są wszechobecne.
Czytaj całość
Dodano 02 listopada 2009 | Dodał: Robert
Co musisz wiedzieć o rodzinnym biznesie
Rodziny się nie wybiera. Partnerów w biznesie selekcjonuje się z uwagą. Jak jednak poradzić sobie w rodzinnym przedsiębiorstwie, tak aby problemy firmowe nie przeniosły się na grunt rodzinny i odwrotnie?
Czytaj całość