PrzejdźNaSwoje   >   praca w domu
Tag: praca w domu
Dodano 30 grudnia 2013 | Dodał: Robert
M1 a może m2 – 35-40 m2. BedDesk
Co można zrobić w takim mieszkaniu – kawalerce. O gabinecie można zapomnieć. A czy da się to jakoś stylowo zagospodarować? Można.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Praca w domu czyli pełen profesjonalizm
Pracowanie w domu ma wiele zalet. Dotarcie do pracy, czyli droga z łóżka do komputera, trwa niecałą minutę. Dla większość etatowych pracowników jest to spełnienie marzeń. Trzeba jednak uważać, żeby będąc w domu nie ulec zbytnio atmosferze rozluźnienia, a obowiązki i zadania należy skrupulatnie planować.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Coworking
Praca w domu ma wiele zalet, elastyczne godziny, duża swoboda i szerokie możliwości. Każdy pracownik ma jednak inny charakter. To co pociąga jednych, innym może wydawać się koszmarem, izolacją i więzieniem.
Czytaj całość
Dodano 30 lipca 2009 | Dodał: Robert
Mini pracownia pomysłem na firmę
Dzięki firmie OfficePOD osoby pracujące we własnym domu mogą bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki. Szef lub domownicy mogą kupić im mini biuro, które ułatwi koncentrację i zbuduje odpowiednią atmosferę.
Czytaj całość
Dodano 03 lipca 2009 | Dodał: Robert
Domowe biuro krok po kroku
Niemal w każdym polskim domu funkcjonuje biuro. Nieważne czy jest to miejsce do wypełniania dokumentów, robienia internetowych przelewów czy zarządzania młodą firmą.
Czytaj całość
Dodano 03 czerwca 2009 | Dodał: admin
Praca w domu pomysłem na życie
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz pracować w domu wiele możliwości stoi otworem. Ekonomiści i badacze rynku z całego świata przygotowali listę działalności, które z powodzeniem można prowadzić bez konieczności wynajmowania drogiego lokalu.
Czytaj całość