PrzejdźNaSwoje   >   pożyczka
Tag: pożyczka
Dodano 12 lipca 2012 | Dodał: Robert
Jak rozsądnie pożyczyć pieniądze na firmę?
Doświadczeni przedsiębiorcy przestrzegają początkujących przez zadłużaniem się na samym starcie. Ale czasami nie ma innego wyjścia - żeby założyć firmę, trzeba wziąć pożyczkę. Dziś podpowiadamy, gdzie, prócz banków komercyjnych, można ją dostać.
Czytaj całość
Dodano 14 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Social lending czyli kokosy przez internet
W dobie zapaści gospodarczej banki niechętnie udzielają kredytów. Jeżeli już uda się pozyskać środki finansowe to z reguły kosztem wyższych marż i opłat. Inaczej jest w Internecie. Tam królują społecznościowe serwisy oferujące pożyczki tzw. social lending bez podpisywania umów i zbędnych formalności.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Kredyt na start
Komisja Europejska zapowiada stworzenie nowego narzędzia do walki z kryzysem. Największe problemy z otrzymaniem kredytu mają mikro przedsiębiorstwa i osoby, które planują otworzyć własną firmę.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Szybkie pożyczki dla studentów
Szybkie pożyczki nie są niczym nowym. Z takimi firmami jak Żagiel, Lukas, Provident zdążyliśmy się zaznajomić. Jednak większość z nich jest ukierunkowana na każda grupę społeczną – czyli żadną. Fynanz wydaje się jedną z pierwszych firm, która zaczyna wypełniać niszę i oferować pożyczki tylko dla studentów i generalnie na studia.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Mikropożyczki przez internet
Mikro pożyczki stały się przebojem nie tylko w naszym kraju. Ta szybko rozwijająca się gałąź bankowości przyczynia się powoli do powstawania nowych małych i średnich przedsiębiorstw. Unia Europejska przeznacza bardzo dużo pieniędzy na mikro pożyczki. Aby uzyskać takie finansowanie należy przedstawić biznes plan.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
StudentBeans - pomysłem na własny biznes
tudentbeans.com to kolejny przykład sukcesu w branży internetowej. Ten świetny pomysł na własną firmę zdobył wielkie uznanie w Wielkiej Brytanii. Dwaj bracia postanowili na bazie swoich doświadczeń zawodowych otworzyć firmę zajmującą się doradztwem wielkim firmom w zdobywaniu studentów.
Czytaj całość