PrzejdźNaSwoje   >   pomysł na portal
Tag: pomysł na portal
Dodano 22 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Quirky czyli od marzeń do produkcji
Niedawno pisaliśmy na przejdznaswoje.pl o pomysłach rodzących się w mgnieniu oka i zapisywanych na serwetkach. Ku naszemu zadowoleniu pojawił się nowy przedsiębiorca, który z tych zapisków pomaga wykreować produkt.
Czytaj całość
Dodano 22 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Giełda domowego jedzenia pomysłem na własną firmę
Book of cooks to nowy portal dla miłośników jedzenia. Serwis działa na zasadzie giełdy i przyniesie korzyść mistrzom patelni i tym, którym gotowanie wychodzi trochę gorzej.
Czytaj całość
Dodano 16 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Pełny koszyk za 3$ czyli siostry uczą jak oszczędzać
Założycielkami Red Stone Cottage są trzy siostry. Same piszą o sobie, że są zwykłymi kobietami. Dzień dzielą między opiekę nad dziećmi, prowadzenie domu, pełno etatowa pracę i oczywiście zakupy.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: Robert
wyTłumacz się w sieci
Bariera językowa w internecie może być nie lada wyzwaniem. Do tej pory nie znaleziono globalnego sposobu na wykonywanie tanich, dokładnych i szybkich tłumaczeń. Jednak pierwszy krok w tym kierunku poczyniła japońska firma myGengo.
Czytaj całość
Dodano 04 lutego 2009 | Dodał: Robert
Wonga czyli szybka pożyczka
Kokos.pl odniósł spory sukces w naszym kraju. Trudno jednak nie zadać sobie pytania czy w najbliższej przyszłości (niepewnej dodając) nie znajdzie się jakaś szajka złodziei chcących oszukiwać poprzez takie portale? Oby nie.
Czytaj całość
Dodano 22 stycznia 2009 | Dodał: Robert
Tworzenie przewodników turystycznych przez turystów
Przewodniki turystyczne pisane przez turystów? Ciekawy portal powstał jakiś czas temu w Austrii TripWolf (trip – wycieczka, wolf – wilk przy. red.). Firma, a w zasadzie strona pozwala na generowaniem ciekawych planów wycieczek przygotowywanych przez około 13 000 obieżyświatów z całego globu.
Czytaj całość
Dodano 01 stycznia 2009 | Dodał: Robert
ZocDoc czyli znajdź lekarza i umów się na wizytę
Masz już dość wyszukiwania doktora i umawiania się na spotkanie, wizytę? Na zachodzie od dawna funkcjonują portale, które zajmują się prezentacją ofert, oraz zapisami na wizyty lekarzy różnych specjalności. Jednym z nich jest ZocDoc. Portal działa i obejmuje swoim zasięgiem tylko aglomeracje New York.
Czytaj całość
Dodano 16 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Hulu - czyli ciekawy pomysł na www
Pomysłów na strony internetowe nie brakuje. Tak jak popularność naszej klasy sięgnęła zenitu tak nowe koncepcje mogą mocno jej pozycję zachwiać. Jednym z ciekawszych pomysłów na własny portal jest hulu.com.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
StudentBeans - pomysłem na własny biznes
tudentbeans.com to kolejny przykład sukcesu w branży internetowej. Ten świetny pomysł na własną firmę zdobył wielkie uznanie w Wielkiej Brytanii. Dwaj bracia postanowili na bazie swoich doświadczeń zawodowych otworzyć firmę zajmującą się doradztwem wielkim firmom w zdobywaniu studentów.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Oryginalne rzeczy 90 razy taniej
Sprzedaż towarów 50 do 90% taniej? To jest możliwe. Na taki pomysł na biznes wpadli pewni amerykanie , którzy otworzyli stronę ideeli. Sklep internetowy tylko dla kobiet. Aby zrobić zakupy należy być zarejestrowanym użytkownikiem. By się nim stać trzeba uzyskać zaproszenie.
Czytaj całość