PrzejdźNaSwoje   >   ostatnia droga
Tag: ostatnia droga
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Kreatywne trumny pomysłem na biznes
Jak to powiedział kiedyś Benjamin Franklin „pewne są tylko śmierć i podatki”. Z podatkami można sobie jakoś poradzić. Oszukać śmierci do tej pory nikomu się jeszcze nie udało. Ale może uda się ją choć trochę rozśmieszyć na pogrzebie, z pomocą firmy Creative Coffins.
Czytaj całość
Dodano 22 czerwca 2009 | Dodał: Robert
MyWonderfulLife.com Pomysł na pożegnanie.
Odejście bliskiej osoby jest strasznie smutnym przeżyciem. W Stanach Zjednoczonych powstał portal, który pomaga ludziom pożegnać się z rodziną w taki sposób jakby tego chciał tego zmarły.
Czytaj całość
Dodano 23 listopada 2008 | Dodał: Robert
Eko-wieko pomysłem na biznes
Okazuje się, że można dbać o środowisko nawet po śmierci. Pomysł na „przyjazne dla środowiska” trumny przywędrował do nas zza oceanu i szybko stał się popularny w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
RequiemForYou - czyli pomysł na nieśmiertelność
Pomysł na nieśmiertelność: Requiem for You! Okazałe pogrzeby i elokwentne mowy pożegnalne są częścią ostatniej drogi ludzi bogatych i szanowanych. Członkowie rodzin królewskich i arystokracja zapewniali zawsze, że nie ma nic lepszego niż requiem. Elita finansowa we współczesnych czasach może skorzystać z usług austriackiej firmy „Requiem for You”, która na zamówienie za opłatą może skomponować osobiste requiem dla danej osoby.
Czytaj całość