PrzejdźNaSwoje   >   malowanie
Tag: malowanie
Dodano 16 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
One Day Painting – pomysł na firmę malarską
Planujesz malowanie w domu. Wynajmujesz ekipę i myślisz: kilka dni jakoś wytrzymam. A co byś powiedział na to, że wychodzisz rano do pracy, wracasz wieczorem a tu cały dom już pomalowany? Myślisz – niemożliwe. Błąd. Firma z USA (działa również w Kanadzie) One Day Painting pomaluje Ci mieszkanie czy dom o dowolnej powierzchni w jeden dzień.
Czytaj całość
Dodano 16 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Podziemne dzieło sztuki Carspaze
Carspaze to firma, która wykorzystuje specjalną technologię i przeistacza tak prozaiczną powierzchnię jak parking w dzieło sztuki. Do tego celu używa innowacyjnych trójwymiarowych konstrukcji i materiałów przyjaznych dla środowiska.
Czytaj całość
Dodano 20 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Wykończ dom „na zielono”.
od koniec 2004 roku Ori Sulivan wszedł do rodzinnego sklepu Joe’go Sillvera. Pół roku przekonywał kolegę, żeby ten opuścił własny biznes i rozpoczął razem z nim nową działalność. Ori Sullivan, absolwent wydziału inżynierii środowiska na uniwersytecie Northwesten, miał zamiar otworzyć sklep z przyjaznymi dla środowiska materiałami wykończeniowymi do budynków.
Czytaj całość
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
CertaPro czyli pomysł na biznes
CertaPro jest specjalistyczną firmą zajmującą się malowaniem ścian zarówno dla klientów prywatnych jak I biznesowych. W zakres ich prac wchodzi nie tylko malowanie wewnątrz czy na zewnątrz, ale także są specjalistami od wykańczania specjalnymi malunkami. Są stworzeni by dostarczyć klientom najwyższej jakości materiały i najlepszy serwis.
Czytaj całość