PrzejdźNaSwoje   >   lotnisko
Tag: lotnisko
Dodano 08 listopada 2012 | Dodał: Robert
Specjalny napój dla podróżujących samolotem
Jednym z najczęstszych problemów jaki dotyka podróżnych koszystających z powietrznych środków transportu jest odwodnienie. Może to prowadzić do późniejszych kłopotów ze zdrowiem. Chcąc temu firma z Nowej Zelandii wypuściła specjalny, lotniczy napój aerotoniczny, przeznaczony przede wszystkim dla podróżujących samolotem.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wyróżnij się na lotnisku z Coverlugg
Gdy czekacie na lotnisku na odbiór Waszego bagażu, to co możecie zauważyc, że więkoszśc z nich jest taka sama lub bardzo podobna. Czarne, szare, granatowe. Firma z USA zaproponowała możliwośc spersonalizowania i wyróżnienia swojej walizki.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Carsharing pomysłem na dodatkowe pieniądze
Lotnisko to przede wszystkim samoloty. Ale istotnym elementem lotnisk są również parkingi. Setki a czasem i tysiące zaparkowanych na nich aut czeka na swoich właścicieli aż wrócą z podróży. Stoją tak bezczynnie a mogłyby spokojnie być używane przez innych.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2010 | Dodał: Robert
Yotel- pozwala pasażerom na pracę i relaks
Podróżowanie samolotem to najwygodniejszy i najszybszy sposób przemieszczania się. Niestety dalekie rejsy, wiążą się często z dużą ilością przesiadek a co za tym idzie długim okresem oczekiwania na kolejne połączenie.
Czytaj całość
Dodano 03 marca 2010 | Dodał: Robert
Podróżuj z / na lotnisko z Pingwinem.
Prezentowaliśmy już na przejdznaswoje.pl taxi na motorze, które mknie przez zatłoczone ulice wielkich miast i dowozi pasażerów na lotnisko. Co ważne robi to szybko i na czas.
Czytaj całość