PrzejdźNaSwoje   >   golf
Tag: golf
Dodano 05 marca 2013 | Dodał: Robert
Największa na świecie hala do gry w golfa
Obecnie pod dachem możliwe jest rozgrywanie pojedynków w piłkę nożną, tenisa czy nawet wyścigów motocrossowych. Holendrzy stwierdzili, że pójdą dalej i budują największą na świecie halę do gry w golfa. A jak wiadomo ta gra dla dżentelmenów wywodzi się właśnie z Holandii.
Czytaj całość
Dodano 01 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Birtee ułatwi grę w golfa
Gra w golfa do nie dawna była domeną ludzi bogatych, a pole golfowe było raczej miejscem robienia interesów niż świątynią sportu. Obecnie dyscyplina ta staje się dostępniejsza, co stanowi okazję dla pomysłowych przedsiębiorców.
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: Robert
Grasz w golfa i jesteś kobietą? Ten pomysł jest dla Ciebie
Golf dla kobiet W kwietniu 2004 Jennifer Glaspie zauważyła jak bardzo nie znosi swoich spodni do golfa. Wówczas jej przyjaciel zwrócił jej uwagę, że skoro tak narzeka mogłaby sama zrobić kolekcje mody do gry w golfa dla kobiet. A ona odpowiedziała, że to wcale nie jest taki głupi pomysł. Od słów do czynów. Po analizie rynku okazało się, że brak jest jakichkolwiek producentów nakierowujących swój produkt na kobiety.
Czytaj całość
Dodano 20 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Miejski golf pomysłem na biznes
Hollzundeisen czyli Niemcy dla drewna i stali. Firma sprzedaje i produkuje wyposażenie dla nowego sportu, który powoli podbija największe miasta świata. Miejski golf. Gracze umawiają się na partyjki na dachach, cichych ulicach i w otwartych okolicach.
Czytaj całość