Użyteczna biżuteria miejska wskaże drogę...
Czytaj także

Biżuteria kojarzona jest z rzeczą, która ma upiększać nasz wygląd. Ale dlaczego nie może być przy tym funkcjonalna. Z tego założenia wyszła a firma Design Hype.

Metalowa bransoletka z wytłoczonymi liniami nowojorskiego metra jest adresowana głównie do kobiet, które chcą podkreślić swój styl życia i pokazać jak bardzo są związane z miastem. Kupują ją też mężczyźni jak i zagraniczni turyści, dla których jest pomocą i pamiątką, którą można nosić również po powrocie do domu. To ozdoba, ale też praktyczny plan komunikacyjny Nowego Jorku.

Firma wprowadziła na rynek matową bransoletkę, na której wytłoczona jest:

  • mapa metra,
  • numery tras wraz z 
  • ulicami Manhatanu.

Cena bransoletki to 25 USD (73 zł), a w cenę wliczony jest koszt przesyłki. Biżuterię można kupić w sklepie internetowym. Jest dostępna dla klientów z całego świata. Mieszkańcy USA otrzymają przesyłkę po mniej więcej tygodniu. Klienci zagraniczni otrzymają upragnioną ozdobę po 2 tygodniach.

Firma zapowiada, że trwają prace nad mapami także innych miast. To bardzo ciekawa propozycja dla turystów, a także dla osób często korzystających z transportu publicznego.
Przedsiębiorstwo prosi o kontakt osoby zainteresowane współpracą i dystrybucją. 

Bransoletki z mapami, z pewnością przyjęłyby się w dużych miastach w Polsce, ale też w Parkach Narodowych i miejscowościach turystycznych.


Adres internetowy:

designhypeinc.com

Foto: designhypeinc.com

Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

 Czytaj też:

Drugie życie kolczyków

Nieśmiertelnik z polotem

Pomysł na artystyczny biznes turystyczny

23andMe pomysłem roku 2008

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

nycmetrocuff.jpg nycmetrocuff2.jpg