Traveleyes- podróże dla niewidomych
Czytaj także

 

Osoby niewidome lub niedowidzące mogą zdecydować się zarówno na wczasy bardzo aktywne jak i na urlop na plaży. W tym roku zaplanowano wyjazdy do Chorwacji, Japonii, Kalifornii i Peru. Klienci biura objęci są opieką w czasie trwania całej podróży, już od momentu przybycia na lotnisko.

 

Zorganizowane wyloty odbywają się z lotnisk Wielkiej Brytanii, Kanady, USA, Australii i Nowej Zelandii. Osoby podróżujące z innych krajów objęte są indywidualną opieką.

 

Strona internetowa pełna jest pozytywnych opinii od byłych uczestników. Można je zarówno przeczytać jak i posłuchać relacji z odbytych wycieczek. Uczestnicy chwalą sobie przede wszystkim niezależność, dobrą opiekę jak i emocje, których wcześniej z racji swojej choroby nie mogli przeżyć.

 

Na stronie biura można zaopatrzyć się też w specjalne elektroniczne przewodniki turystyczne z popularnej serii Lonely Planet. Oferta nie obejmuje jeszcze wszystkich krajów świata, ale jest stale poszerzana. Umożliwiają one osobom niewidzącym zapoznanie się z krajem podróży jak i łatwiejsze poruszanie się w czasie wycieczki.

 

Traveleyes ma też atrakcyjną ofertę dla osób w pełni sprawnych, które mogą wybrać się na wycieczkę za dużo niższą cenę. W zamian za to zobowiązują się do bycia współtowarzyszem podróży, przewodnikiem i przyjacielem, ale nie opiekunem. Jest to okazja do zobaczenia ciekawego miejsca, poznania nowych osób i jednocześnie udzielenia pomocy innym.

 

Za swoją działalność założyciel Amar Latif otrzymał prestiżową nagrodę The Outstanding Young Person, która została przyznana mu przez Międzynarodową Izbę Handlową.

 

Adres internetowy:

 

traveleyes-international.com


Foto: traveleyes-international.com

 

Czytaj też:

 

Greenbookings.com pomysł na niezwykły portal turystyczny


UrbanNomads - czyli turystyka ekstremalna

 

Pomysł na artystyczny biznes turystyczny

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

travel.JPG