PrzejdźNaSwoje   >   zakładanie firmy
Tag: zakładanie firmy
Dodano 14 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Zakładamy firmę - płatnik VAT czy nie?
Być albo nie być, oto jest pytanie! Każdy przedsiębiorca, który rozpoczyna działalność gospodarczą, musi zdecydować, czy chce być VAT-owcem, czy też nie.
Czytaj całość
Dodano 23 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Jedno okienko bez tajemnic
Zakład ubezpieczeń społecznych organizuje otwarte szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Od czego zacząć planowanie biznesu?
Zastanawiali się zapewne Państwo jak zacząć stawać na Swoim, jak inwestować swoje wolne środki, pożyczone itd. Która strategia marketingowa jest dobra dla firmy którą zamierzacie otworzyć, a która nie.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Zakładamy firmę - pierwsze kroki
Jak założyć własny biznes ? Skoro już tutaj dotarliście to znaczy, że macie pomysł i chcecie założyć własną firmę. Zakładanie firmy krok po kroku
Czytaj całość
Dodano 08 czerwca 2009 | Dodał: admin
Nieśmiertelnik z polotem
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej również mężczyzn. Na rynku pojawiają się liczne firmy produkujące świecidełka, ale kolekcja Tary Levitin właścicielki firmy Leviticus Jewelry znacznie się od nich różni.
Czytaj całość
Dodano 24 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB
Dopiero co zaprezentowaliśmy Państwu innowacyjny sposób reklamy – Flogos, a już na horyzoncie szykuje się kolejna ciekawa i działająca firma. Tym razem w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2008 | Dodał: Robert
Gdzie najłatwiej prowadzić biznes- raport
W którym kraju najłatwiej prowadzić działalność gospodarczą – raport banku Światowego. Tak jak w zeszłym roku tak i w nadchodzącym numerem 1 – niekwestionowanym liderem czołówki od lat pozostaje Singapur. Znany z liberalnych przepisów dotyczących upadłości, zatrudniania, oraz nowoczesnego podejścia do biznesu. W tym roku udało mu się wprowadzić kilka ciekawych reform w dziedzinie zakładania firm, oraz udogodnień dla budowniczych. Czas na otwarcie firmy (całkowity) wynosi maksymalnie 4 dni (dla porównania w Polsce 31 dni na równi z Białorusią). Najlepsza Nowa Zelandia wymaga 24 h, dzięki elektronicznemu systemowi rejestracji.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Własna firma na topie
Dawno juz minęły czasy kiedy wszyscy chcieli pracować na bezpiecznych posadach w korporacjach. Dzisiaj każdy chce mieć własny biznes.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Sklep ze zdrową żywnością dla dzieci - pomysłem na biznes
Markety tylko dla dzieci. Zapracowane mamy i ojcowie, którzy chcą nauczyć dzieci kupowania tylko produktów naturalnych od dzisiaj mogą spać spokojnie. Powoli powstają sklepy Kids Fresh, w których to ich pociechy mogą nabyć zdrową i wysokiej jakości żywność.
Czytaj całość