PrzejdźNaSwoje   >   własna firma
Tag: własna firma
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Ile kosztuje założenie firmy?
Zakładając naszą wymarzoną działalność gospodarczą musimy liczyć się z pewnymi wydatkami. W każdym bizneplanie należy je uwzględnić - zarówno te które mają charakter jednorazowy (ponosimy je raz tylko na początku) - jak i te które czekają nas regularnie przez cały okres prowadzenia własnej firmy.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Zakładamy firmę - pierwsze kroki
Jak założyć własny biznes ? Skoro już tutaj dotarliście to znaczy, że macie pomysł i chcecie założyć własną firmę. Zakładanie firmy krok po kroku
Czytaj całość
Dodano 20 marca 2009 | Dodał: Robert
Głodny iPod ? Czemu nie – pomysł na biznes
Dzisiaj już chyba każdy, co dzień potrzebuj swojej dawki muzyki, ale sęk w tym, że brakuje nam czasu na uzupełnianie zbiorów. Na szczęście pojawiają się firmy, które sprawią, że nasz iPod już nigdy nie będzie „głodny”.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2009 | Dodał: admin
3 Źródła finansowania dla początkującego przedsiębiorcy
Jednym z istotnych aspektów, który należy rozważyć przed rozpoczęciem działalności, jest kwestia finansowa. Wielu początkujących przedsiębiorców ma innowacyjny pomysł, ale ma również duże trudności z pozyskaniem funduszy na jego zrealizowanie.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2008 | Dodał: admin
Wprowadzenie pomysłu w życie
Masz ciekawy pomysł, świetny, nowatorski, innowacyjny - ale jak się za niego zabrać, żeby nie pozostał tylko pomysłem? Niestety większość naszych marzeń nimi pozostaje.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Mieć własną firmę - jak to jest
Często ludzie zastanawiają się jak to jest być przedsiębiorcą. Czy inwestowanie własnych pieniędzy pozwoli pomnożyć kapitał? Czy pomysły na własny biznes naprawdę się sprawdzają? Większości ludzi wydaje się, że bycie niezależnym oznacza więcej spokoju, że jest się wyciągniętym poza wyścig szczurów. Większość wierzy, że przedsiębiorcy to szczęściarze.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Mankato - czyli pomysł na biznes
Mankato Web design jest to firma, która jak sama nazwa wskazuje zajmuje się projektowaniem i sprzedażą witryn internetowych. Założona przez 22 - letniego studenta z Minnesoty USA. Początki działalności jak opowiada właściciel były trudne. Drogie programy, przygotowanie kilku projektów dla pierwszych klientów. Następnie stworzenie kilkunastu szablonów gotowych stron i… telefony się rozgrzewały.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Krajobraz z westernu z pieniędzmi w tle
Kto z nas nie lubi westernów, tych przelatujących na wietrze kołtunów z wyschniętej trawy. Właśnie ta trawa zaciekawiła pewna amerykankę, która postanowiła sprzedawać odpowiednio wyczyszczone i ozdobione wyschnięte kawałki traw. Robiąc na tym niezły interes.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3