PrzejdźNaSwoje   >   własna firma
Tag: własna firma
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Biuro w podróży pomysłem na biznes
Pewien Szwed, Erik Olovsson, doszedł do wniosku, że w czasach kiedy sytuacja na ryku pracy nie jest stabilna, że można się udać w podróż i tej pracy poszukać. Tak też uczynił i otworzył swoje biuro projektowe w busie.
Czytaj całość
Dodano 16 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
One Day Painting – pomysł na firmę malarską
Planujesz malowanie w domu. Wynajmujesz ekipę i myślisz: kilka dni jakoś wytrzymam. A co byś powiedział na to, że wychodzisz rano do pracy, wracasz wieczorem a tu cały dom już pomalowany? Myślisz – niemożliwe. Błąd. Firma z USA (działa również w Kanadzie) One Day Painting pomaluje Ci mieszkanie czy dom o dowolnej powierzchni w jeden dzień.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Modułowe meble pomysłem na biznes
Ucieszyliśmy się bardzo gdy o to znaleźliśmy w zagranicznych serwisach informację o naszym rodaku, który zaprojektował ciekawy mebel do siedzenia, modułową sofę z której można zrobić kilka różnych, użytecznych siedzisk i nie tylko.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Firma dostarczająca szampana pomysłem na biznes
Jak każdy wie szampan jest szczególnym rodzajem wina musującego, znanym na całym świecie oraz potocznie kojarzony ze świętowaniem i luksusem. Jak powiedział kiedyś Napoleon Bonaparte „Jeśli wygrywasz, zasługujesz na szampana. Jeśli przegrywasz, zwyczajnie go potrzebujesz”. Żeby zaspokoić potrzeby ludzi w tym zakresie w Wielkiej Brytanii powstała firma, która dostarcza szampana pod same drzwi.
Czytaj całość
Dodano 05 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Produkują ser z mleka łosia
W Szwecji, w mieście Bjurholm funkcjonuje jedyne na świecie gospodarstwo rolne, które produkuje ser z mleka łosia.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Ręcznie robiona biżuteria pomysłem na biznes
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej także mężczyzn. Na rynku pojawiają się liczne firmy produkujące typowe świecidełka, ale kolekcja firmy The Vintage Pearl i jej właścicielka Erin Edwards do nich nie należy.
Czytaj całość
Dodano 16 stycznia 2010 | Dodał: 25pomyslow
Załóż swój własny sklep z prezentami
Galeria Prezentów to miejsce, w którym przez cały rok są dostępne eleganckie upominki. Sprawdź, czy na zasadach franczyzy możesz poprowadzić ekskluzywny butik o powierzchni ok. 30–40 m².
Czytaj całość
Dodano 14 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Prysznic w ciężarówce pomysłem na firmę usługową
Firma Maui Shower zrodziła się z konieczności 5 lat temu i od tego czasu jest obecna na najlepszych imprezach pod gołym niebem w Ameryce. Maui Shower jest wszędzie tam gdzie potrzebny jest gorący i czysty prysznic.
Czytaj całość
Dodano 04 lipca 2009 | Dodał: Robert
Kto szuka nie błądzi czyli idealny pracownik
Wraz ze wzrostem bezrobocia rośnie liczba kandydatów na stanowiska pracy. Jeżeli otwierasz lub masz już firmę i chcesz zatrudnić pracownika może okazać się, że otrzymasz 20 lub 30 zgłoszeń.
Czytaj całość
Dodano 02 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pudło z duszą pomysłem na firmę
Wraz ze spadkiem cen telewizorów plazmowych i LCD coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Co zrobić ze starym telewizorem? Przedstawiamy rewelacyjny pomysł na własną firmę, o którym świat jeszcze nie słyszał.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  >  >>