PrzejdźNaSwoje   >   wino
Tag: wino
Dodano 28 marca 2014 | Dodał: nicky
Winorośl zamknięta w żyłach i sercu
Nektar bogów greckich – tak Homer określił czerwone wino, które miało dawać nieśmiertelność i wieczną młodość.
Czytaj całość
Dodano 06 marca 2013 | Dodał: Robert
Wino z automatu
W Europie, szczególnie na południu a także w USA dużą popularnością cieszą się dystrybutory na wino. Mimo, że pomysł nie jest nowy wciąż budzi kontrowersje wśród prawdziwych koneserów. Bo czy wino lane prosto z , do własnego baniaka to nie czyste świętokradztwo?
Czytaj całość
Dodano 14 listopada 2012 | Dodał: Robert
Sprzedają wina w nietypowych butelkach
Zdarza się Wam, że napoczęte wino w butelce tak stoi i stoi. Aż w końcu albo trzeba je wypić, smak już nie ten lub niestety wylac. Firma z Kalifornii zaproponowała całkiem ciekawe rozwiązanie tego problemu.
Czytaj całość
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
Wyjątkowa butelka na wyjątkową okazję
Szukasz nietypowego, oryginalnego prezentu? Możesz skorzystać z usług firmy, która oferuje spresonalizowane butelki na wino, na dowolne okazje – śluby, komunię czy urodziny.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wino w puszkach pomysłem na biznes
Wino nie zawsze musi być przechowywane i oferowane w szklanych butelkach. Udowadnia to amerykańska firma The Infinite Monkey Theorem, która oferuje wino musujące w puszce.
Czytaj całość
Dodano 18 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Kosmiczne wino pomysłem na biznes
Kochać wino to kochać wszystko co sprawia, że jest ono wyjątkowe: winogrona, ziemię na której są uprawiane, pełne oddanie plantatora a do tego chce się tym dzielić z innymi. Co więcej, jak pokazują badania, osoby które wypijają codziennie lampkę wina żyją dłużej a ryzyko chorób serca znacznie spada. A co, jeśli wino byłoby z domieszką „kosmosu”?
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
ecoWINO pomysłem na biznes
Kochać wino to kochać wszystko co sprawia, że jest ono wyjątkowe: winogrona, ziemię na której są uprawiane, pełne oddanie plantatora a do tego chce się tym dzielić z innymi. Firma ze Stanów Zjednoczonych znalazła niszę na rynku i połączyła miłość to tego trunku i coraz bardziej popularnym nurtem jakim jest ekologia.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Papierowa butelka na wino
Szklane butelki, korek z dębu korkowego, odpowiedni kształt kieliszków i tworzony przez wieki ceremoniał pozwalają w pełni docenić szlachetny trunek. Być może już niedługo część tej tradycji odejdzie do lamusa, ponieważ pewna firma z Wielkiej Brytanii oferuje zamiast szklanych butelek ekologiczne zamienniki wykonane z papieru.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Stojak na wino
Jeśli chcemy przechować niewielką ilość butelek z winem i chcielibyśmy to zrobić profesjonalnie potrzebujemy ładnego, stylowego, pasującego na wystroju stojaka. I tu zaczyna się problem. Większość dostępnych tego typu produktów na rynku jest za duża bądź za mała na te kilka butelek, które chcemy tam umieścić. Stąd przydałby się taki stojak, który my sami moglibyśmy dostosować do naszych potrzeb. Ku uciesze amatorów wina taki produkt znaleźliśmy.
Czytaj całość
Dodano 19 marca 2010 | Dodał: Robert
Produkują wina…dla psów!
Dobre trunki lubi każdy z nas. Pomysłowa firma ze Stanów Zjednoczonych poszła o krok dalej i wymyśliła…wina dla psów.
Czytaj całość
1  2  >  >>