PrzejdźNaSwoje   >   transport
Tag: transport
Dodano 05 maja 2013 | Dodał: Robert
Z Donky Bike przewieziesz wszystko
Jeśli wykorzystujesz rower na przykład do przewozu niewielkich rzeczy ten pomysł z pewnością Ci się spodoba. Brytyjski projektant Ben Wilson stworzył nieco inną, rozszerzoną wersję roweru miejskiego.
Czytaj całość
Dodano 05 lutego 2013 | Dodał: Robert
Hotel w ciężarówce pomysłem na turystyczny biznes
W Brazyli działa jeden z najbardziej unikalnych biznesów turystycznych na świecie. Możemy zwiedzić Patagonię czy pogranicze Argentyńsko-Chilijskie i to bez wychodzenia z hotelu.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
Pet Taxi pomysłem na firmę
Potrzebujesz zawieźć swojego zwierzaka do weterynarza, fryzjera czy wysłać go na drugi koniec świata? Możesz skorzystać z usług amerykańskiej firmy Pet Taxi, która oferuje pełne usługi transportowe zwierząt.
Czytaj całość
Dodano 29 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Transportuj, oczyszczaj i zarabiaj
Woda zajmuje ponad 70 procent powierzchni Ziemi, jednakże tylko niecałe 3 procent nadaje się do spożycia. Powoduje to że miliony ludzi na świecie nie ma dostępu na co dzień do podstawowego produktu, wody pitnej. Stąd trwają prace nad pewnym projektem, który ma się przyczynić do poprawy tego zjawiska.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Deflecktor-  spedycja XXI wieku
Wraz ze wzrostem cen paliwa, firmy spedycyjne szukają nowych sposobów na oszczędności. Z pomocą przychodzą im założyciele amerykańskiej firmy Deflecktor.
Czytaj całość
Dodano 04 grudnia 2009 | Dodał: cyfron79
EcoCradle wypiera tradycyjne formy opakowań
Przedsiębiorcy od dawna zastanawiają się jak dobrze zabezpieczyć towar w czasie transportu i jednocześnie zrezygnować ze szkodliwych dla środowiska: pianki oraz styropianu. Dzięki innowacji firmy Ecovativedesign będzie to już możliwe.
Czytaj całość
Dodano 02 pażdziernika 2009 | Dodał: Albert
Pomysł na skrzydlatą firmę transportową
Właściciele firm spedycyjnych wiedzą, że paliwo jest na wagę złota. Młody zespół naukowców z Uniwersytetu w Delft założył przedsiębiorstwo, które pomoże im skutecznie zwiększyć zyski.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Tuk tuki pomysłem na firmę transportową
Tuk tuk to popularny tajlandzki środek komunikacji. Sympatyczny trójkołowiec zagościł też na dobre w Europie. Przedstawiamy Tuk Tuk Company czyli najlepszą holenderską firmę przewozową.
Czytaj całość
Dodano 23 lipca 2009 | Dodał: Robert
Wsiadaj bracie, dalej hop!
Nowa usługa o swojskiej nazwie Cityhop pochodzi z dalekiej Nowej Zelandii. Cityhop to sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodowych.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
O dwóch takich co mieli ciężarówkę
Historia Two Men and a Truck International zaczęła się ponad 20 lat temu. Od tamtej pory przedsiębiorstwo znacznie się rozrosło i oferuje już swoje usługi w ponad 30 krajach. Co więcej firma ta ma największą franczyzową sieć na rynku przeprowadzek w Stanach Zjednoczonych.
Czytaj całość
1  2  >  >>