PrzejdźNaSwoje   >   toaleta
Tag: toaleta
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
Restauracja – toaleta pomysłem na biznes
Zjeść z ukochaną romantyczną kolację w toalecie? Napić się piwa z kumplami siedząc na sedesie? Jak najbardziej jest to możliwe. Na Tajwanie działa sieć restauracji, które swoim wystrojem przypominają publiczną toaletę. Czy odważsz się tam zjeść?
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nowoczesna toaleta pomysłem na biznes
Kiedy jesteśmy w podróży, przemieszczamy się z jednego miejsca do drugiego może się tak zdarzyć, iż będziemy potrzebowali skorzystać z toalety. Jak one wyglądają obecnie na większości polskich dworców każdy wie. Jednakże są i perełki, jest ich tylko kilka, które swoim stanem i wyglądem odbiegają od polskiej „toaletowej” rzeczywistości, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Numi - luksusowa toaleta
Powiedzenie “tam, gdzie król chodzi piechotą” nabrało nowego sensu. Firma Kohler ma w swojej ofercie toaletę godną króla.
Czytaj całość
Dodano 12 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Miejski kosz spełnia rolę toalety
Nieprzyjemny zapach uryny jest zmorą mieszkańców miejsc, w których toczy się bujne życie nocne. Często osoby w stanie upojenia alkoholowego, nie zadają sobie nawet trudu żeby znaleźć najbliższą toaletę, ozdabiając przy tym płoty, murki i zaułki.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2009 | Dodał: Robert
GoGirl czyli pomysł na rewolucję w toalecie
Amerykańska firma Go Girl wprowadziła niedawno na rynek urządzenie, na które czekało wiele Pań. Silikonowa wkładka dla kobiet umożliwiająca opróżnienie pęcherza na stojąco, rozwiązuje odwieczny damski problem ze znalezieniem toalety.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Nietypowe umieszczenie toalety
Jak zwiększyć przychód z inwestycji? Jest wiele sposobów by to zrobić. Można nakręcić śmieszne filmy jak ci producenci blendera. Albo można zastosować oryginalne toalety w restauracji jak zrobili właściciele przedsiębiorstwa w Indiach. Wykorzystali do budowy akwaria. Olbrzymie akwarium.
Czytaj całość