PrzejdźNaSwoje   >   taxi
Tag: taxi
Dodano 10 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Elektryczne skutery taksówki pomysłem na firmę
Holenderska firma Hooper wprowadziła pierwsze w Europie elektryczne skutery taksówki, które pomogą szybko dotrzeć do celu mimo zakorkowanych ulic.
Czytaj całość
Dodano 13 listopada 2012 | Dodał: Robert
Taksówki dla dzieci pomysłem na biznes
Na terenie Florydy w USA działa firma Mom's Taxi Service, która swoje usługi kieruje do zapracowanych rodziców, mających problemy z zawiezieniem czy odebraniem dziecka np. do i ze szkoły.
Czytaj całość
Dodano 10 marca 2011 | Dodał: Robert
WiFi w Taxi
Czy zdarzyło Ci się, że jadąc taksówką nie mogłeś znaleźć wspólnego języka z kierowcą , przez co podróż wydawała się wiecznością i nie mogłeś się doczekać kiedy dojedziesz na miejsce?
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Tuk tuki pomysłem na firmę transportową
Tuk tuk to popularny tajlandzki środek komunikacji. Sympatyczny trójkołowiec zagościł też na dobre w Europie. Przedstawiamy Tuk Tuk Company czyli najlepszą holenderską firmę przewozową.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Poznańska taksówka ze stałym dostepem do internetu
Cosmostaxi pierwsza w Polsce taksówka wyposażona w darmowy Internet i dvd dla pasażerów. mało tego jedyna taka w świecie (!!!, wyposażona w stały dostęp do internetu - bez konieczności posiadania własnego sprzętu. Wszystko jest na miejscu w pojeździe. Jeden z naszych czytelników nadesłał nam swoją koncepcję na bycie innowacyjnym. Zainstalował w swoim samochodzie komputer z dostępem 24 h do Internetu , oraz odtwarzacz DVD wbudowany w podsufitkę.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Taxi na motorze skutecznie walczy z korkami
Biznesmeni utknęli w korku w drodze na lotnisko w Amsterdamie. Mieli szczęści bo zamówili w ostatniej chwili taksówkę na motorze. Podjechał kierowca w lśniącej skórze i zabrał klientów.
Czytaj całość