PrzejdźNaSwoje   >   sztuka
Tag: sztuka
Dodano 11 stycznia 2015 | Dodał: Robert
Casttoo oferuje gipsowe tatuaże
Złamanie ręki czy nogi to nic przyjemnego. Wie o tym Jessica Smith, która po wypadku, nosiła gips przez kilka tygodni. Po tym okresie założyła prężnie działającą firmę Casttoo.
Czytaj całość
Dodano 20 marca 2013 | Dodał: Robert
Rzeźby i ozdoby z papieru pomysłem na biznes
Nie jest prawdą, iż papier odchodzi w zapomnienie, a papierkowa robota jest obecnie stratą czasu. Papier w sztuce nie musi kojarzyć się również z origami. Udowodnimy to na przykładzie dwóch firm, które tworzeniem cudów z papieru się zajmują czerpiąc jednocześnie z tego zyski.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Ręcznie robiona biżuteria pomysłem na biznes
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej także mężczyzn. Na rynku pojawiają się liczne firmy produkujące typowe świecidełka, ale kolekcja firmy The Vintage Pearl i jej właścicielka Erin Edwards do nich nie należy.
Czytaj całość
Dodano 10 września 2012 | Dodał: Robert
Bransoletki magnetyczne pomysłem na biznes
Firmy jubilerskie z całego świata prześcigają się z projektach swoich wyrobów. Na ciekawy pomysł wpadła firma Zepter International, która zaproponowała biżuterię magnetyczną.
Czytaj całość
Dodano 20 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Makedo czyli jak zrobić coś z niczego
Makedo to pomysłowy zestaw złączek, który pozwala na tworzenie nowych przedmiotów i dekorowanie wnętrz przy użyciu nieużywanych już rzeczy. Dzięki niemu łączyć można wiele materiałów takich jak karton, plastik czy tkaniny.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: jacek555
Piaskowa reklama pomysłem na sukces
Na krajowym rynku działa firma, która oferuje unikatową formę reklamy. Rzeźby z piasku uświetniają wydarzenia i promują przedsiębiorstwa.
Czytaj całość
Dodano 16 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Podziemne dzieło sztuki Carspaze
Carspaze to firma, która wykorzystuje specjalną technologię i przeistacza tak prozaiczną powierzchnię jak parking w dzieło sztuki. Do tego celu używa innowacyjnych trójwymiarowych konstrukcji i materiałów przyjaznych dla środowiska.
Czytaj całość
Dodano 08 czerwca 2009 | Dodał: admin
Nieśmiertelnik z polotem
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej również mężczyzn. Na rynku pojawiają się liczne firmy produkujące świecidełka, ale kolekcja Tary Levitin właścicielki firmy Leviticus Jewelry znacznie się od nich różni.
Czytaj całość
Dodano 21 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Galanteria i powrót do przeszłości
Przedmioty wykonane z materiałów przetworzonych od razu otrzymują przedrostek „eko”, lub określenie „zielony”. Jednak nowa gama niemieckich produktów galanteryjnych wykracza daleko poza tę sferę.
Czytaj całość
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
CertaPro czyli pomysł na biznes
CertaPro jest specjalistyczną firmą zajmującą się malowaniem ścian zarówno dla klientów prywatnych jak I biznesowych. W zakres ich prac wchodzi nie tylko malowanie wewnątrz czy na zewnątrz, ale także są specjalistami od wykańczania specjalnymi malunkami. Są stworzeni by dostarczyć klientom najwyższej jakości materiały i najlepszy serwis.
Czytaj całość