PrzejdźNaSwoje   >   światło
Tag: światło
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
noPhoto pomysłem na biznes i fotoradary
Jeśli jesteś kierowcą, który przepada za fotoradarami, z pewnością jesteś w mniejszości. Niektóre sesje fotograficzne mogą być bardzo kosztowne. Ale, tam gdzie istnieją fotoradary, tam pojawiają się sposoby na ich zwalczanie. Firma z USA jeden z takich, dodajmy skuteczny, zaprezentowała.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Dmuchana lampa pomysłem na biznes
Dwie absolwentki wydziału architektury Uniwersytetu Columbia zaprojektowały lampę LuminAID, którą oprócz zastosowania turystycznego można wykorzystać wszędzie tam, gdzie ludzie są pozbawieni stałego dostępu do energii elektrycznej – czy to na skutek biedy czy klęski żywiołowej.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Świecące w ciemności jeansy pomysłem na biznes
Ostatnio zamieściliśmy artykuł o serii rowerów, których rama świeciła w ciemności. Dziś też będzie będzie podobnie, lecz nie o rowerach a o ubraniach, dokładnie o jeansach. Model spodni, dostępny w sieci sklepów Barneys, z pozoru wyglądający normalnie, lecz gdy nadchodzi noc...zaczynają świecić.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Rower świecący w ciemności
Można stwierdzić, że jazda na rowerze, przede wszystkim w nocy nie należy do najbezpieczniejszych. Przedstawimy pomysł pewnej firmy, dzięki której będzie można poczuć się bezpieczniej na drodze.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Poduszka, która budzi światłem
Ciekawy gadżet pomysłem na interes. Poduszka, która świeci, oraz wyświetla godzinę. Wyposażona w świetlówki LED , które mają za zadanie rozbudzić właściciela ze snu. Bez używania jakiegokolwiek dźwięku.
Czytaj całość