PrzejdźNaSwoje   >   sport
Tag: sport
Dodano 05 marca 2013 | Dodał: Robert
Największa na świecie hala do gry w golfa
Obecnie pod dachem możliwe jest rozgrywanie pojedynków w piłkę nożną, tenisa czy nawet wyścigów motocrossowych. Holendrzy stwierdzili, że pójdą dalej i budują największą na świecie halę do gry w golfa. A jak wiadomo ta gra dla dżentelmenów wywodzi się właśnie z Holandii.
Czytaj całość
Dodano 01 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zdjęcia na piłkach sportowych pomysłem na biznes
Zdjęcia, logo na różnych przedmiotach takich jak kubki, poduszki, torby, breloczki etc. to już było. Teraz opiszemy pomysł jednej z firm amerykańskich, która oferuje możliwość umieszczenia swojego zdjęcia, ukochanej drużyny czy sportowca na dowolnej piłce sportowej.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Nietypowa rakieta tenisowa
Francuska firma Babolat Play & Connect zaprezentowała rakietę tenisową wyposażoną w specjalne czujniki analizujące grę i wyniki zawodnika.
Czytaj całość
Dodano 01 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Birtee ułatwi grę w golfa
Gra w golfa do nie dawna była domeną ludzi bogatych, a pole golfowe było raczej miejscem robienia interesów niż świątynią sportu. Obecnie dyscyplina ta staje się dostępniejsza, co stanowi okazję dla pomysłowych przedsiębiorców.
Czytaj całość
Dodano 04 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Bambusowy rower w dwa dni
Wielokrotnie na łamach portalu opisywaliśmy firmy produkujące rowery stworzone pod konkretne wymagania klientów. Przedsiębiorstwo z Ameryki święci tryumfy nie sprzedając, ale ucząc jak zrobić bicykle.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Koło-rolki czyli narty i rower w jednym
21 grudnia 2009 roku ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu ISPO BrandNew. Laureatem ma szansę zostać przedsiębiorstwo Chariot Skates, producent przełomowych wrotek, stworzonych dla miłośników sportów górskich.
Czytaj całość
Dodano 08 grudnia 2009 | Dodał: Robert
GPS w okularach pozwoli odnaleźć trasę
Przedsiębiorstwo Recon pragnie zostać światowym liderem w zakresie przekazywania informacji. Na opatentowanie, czeka montowany na głowie przekaźnik, który będzie stale transmitował i wyświetlał dane bazujące na technologii GPS i zachowaniu posiadacza.
Czytaj całość
Dodano 18 listopada 2009 | Dodał: Robert
Butelka, która zmieści się w kieszeni
Miłośnicy aktywnego spędzania czasu zawsze zadawali sobie pytanie, gdzie wyrzucić pustą butelkę po wodzie lub napojach energetycznych. Puste pojemniki są nieporęczne i zajmują wiele cennego miejsca.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: szymon
Yurtopia czyli utopijny pomysł na słuchawki
Na liście najciekawszych przedsiębiorstw miesięcznika Forbes znalazła się firma Yurtopia, która produkuje nietuzinkowe słuchawki do uszu. Dzięki niebieskim nakładkom i zaawansowanej technologii nie wypadną one z żadnego ucha, nawet najbardziej niekształtnego.
Czytaj całość
Dodano 16 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na zielone piłki tenisowe
Rebounces to firma, która powstała dla sportowców i z myślą o środowisku. Jej założycielem jest znany i szanowany Bill Dirst, którego karierą pokierował przypadek.
Czytaj całość
1  2  >  >>