PrzejdźNaSwoje   >   rozrywka
Tag: rozrywka
Dodano 28 marca 2013 | Dodał: Robert
Indoor Skydiving pomysłem na biznes
W Pradze, w centrum handlowym Letnany, jakiś czas temu została wybudowana 23-metrowa wieża, dzięki której praktycznie każdy może przekonać się na własnej skórze co czuje spadochroniarz podczas skoku z samolotu.
Czytaj całość
Dodano 05 marca 2013 | Dodał: Robert
Największa na świecie hala do gry w golfa
Obecnie pod dachem możliwe jest rozgrywanie pojedynków w piłkę nożną, tenisa czy nawet wyścigów motocrossowych. Holendrzy stwierdzili, że pójdą dalej i budują największą na świecie halę do gry w golfa. A jak wiadomo ta gra dla dżentelmenów wywodzi się właśnie z Holandii.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Kawa, zabawa i gry planszowe
Nie jest rzadkością zobaczyć gry planszowe na wystawie w restauracji czy kawiarni. Ale zazwyczaj służą one jako podstawki pod kwiatki czy laptopy. W Toronto powstała kawiarnia w której owszem również znajdziemy gry planszowe, ale tutaj służą one do całkiem innych celów.
Czytaj całość
Dodano 30 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Bańki mydlane sposobem na biznes
Powstała z pasji, która postawiła przed sobą za cel dawanie radości, aby świat stał się piękniejszy. Dzięki swojej działalności zaspokaja nawet najbardziej wymagające gusta. Dzięki jej asortymentowi każdy mam możliwość stworzenia niezapomnianych wrażeń na rodzinnych spotkaniach, imprezach tematycznych czy wydarzeniach firmowych. O czym mowa?
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2011 | Dodał: Robert
Najmniejsze kino na świecie!
Czy w dzisiejszych czasach, gdzie w każdym mieście jest kilka wielkich multipleksów, można zarobić na małym kinie własnej roboty? A przy okazji dbać o środowisko i korzystać z energii słonecznej?
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Koło-rolki czyli narty i rower w jednym
21 grudnia 2009 roku ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu ISPO BrandNew. Laureatem ma szansę zostać przedsiębiorstwo Chariot Skates, producent przełomowych wrotek, stworzonych dla miłośników sportów górskich.
Czytaj całość
Dodano 14 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Powietrzne atelier pomysłem na własną firmę
Czy budka do robienia zdjęć może być intratnym przedsięwzięciem i przyciągać tłumy? Przedsiębiorcza para fotografów z Australii, dodała pospolitej budce uroku i odniosła sukces.
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2009 | Dodał: vero1978
Dutchtub  czyli pomysł na balię w nowym wydaniu
Floris Schoonderbeek, Holenderski artysta i przedsiębiorca zaprojektował SPA, które spodoba się wielu osobom. W ogrodzie, nad jeziorem, zimą i latem- własna przenośna balia o wdzięcznej nazwie Dutchtub przyda się zawsze.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na katamaran do zadań specjalnych
Producenci prześcigają się w tworzeniu oryginalnych pojazdów. Francuski pomysł na rozrywkę, sport i zabicie nudy to Sea-Quad, czyli katamaran napędzany latawcem.
Czytaj całość
Dodano 20 lutego 2009 | Dodał: Robert
JetLev hitem roku
Jetlev spełnia marzenia o lataniu człowieka. Kiedy udało nam się znaleźć tę firmę nie bardzo wierzyliśmy w to co widzimy. Realny biznes, tak rewolucyjnego produktu. Chcesz się unosić wysoko nad wodą bez zbędnego balastu, balonu, motolotni? Kup JetLev i spróbuj.
Czytaj całość
1  2  >  >>