PrzejdźNaSwoje   >   rośliny
Tag: rośliny
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Domowy mini ogródek
Jeśli posiadacie dodatkowe miejsce w kuchni, np. po zmywarce lub inną wolną przestrzeń przedstawiamy ciekawe rozwiązanie, jakim jest domowy Urban Cultivator.
Czytaj całość
Dodano 18 lipca 2012 | Dodał: Robert
Hotel dla roślin
Coraz więcej jest na naszym rynku hoteli dla psów i kotów, zresztą to nas już nie dziwi. Ale czy ktoś pomyślał np. o naszych, równie ukochanych co zwierzęta, roślinkach?
Czytaj całość
Dodano 26 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Ogród na ścianie
Ilu ludzi mieszkając w mieście pełnym spalin, hałasu, zanieczyszczonego powietrza nie chciało by choć na chwilę odetchnąć, zrelaksować się na łonie natury, zwyczajnie odpocząć od nudnej, szarej codzienności? Z pewnością większość z nas.
Czytaj całość
Dodano 28 września 2009 | Dodał: Wespa
easyBloom czyli kwitnący pomysł na biznes
Do tej pory na wszystkie pytania dotyczące sadzenia roślin i ich pielęgnacji odpowiadały nasze mamy i babcie. Niedawno na rynku pojawiło się urządzenie, które zwalnia je z tego obowiązku. Mowa o easyBloom.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2009 | Dodał: Robert
ANDREA siła natury i innowacji
ANDREA to pierwszy uhonorowany prestiżowymi nagrodami filtr powietrza, który do oczyszczania wykorzystuje rośliny żywe. Wyjątkowa technologia i piękny wygląd sprawiają, że nadaje się on do każdego pomieszczenia, zarówno mieszkania jak i biura.
Czytaj całość