PrzejdźNaSwoje   >   reklama
Tag: reklama
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Widgety nośnikiem reklam
Widżety (dodatki do przeglądarek internetowych) stały się doskonałym nośnikiem reklamy. Przy okazji świetnym pomysłem na własna firmę. Jeżeli masz najnowsze przeglądarki jak Operę, czy Microsoft Explorer możesz zainstalować sobie małe programy (darmowe, informujące np. O pogodzie, cenie Twoich akcji) dosłownie o wszystkim.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Koszyki wyświetlają reklamy - już niedługo
Jak często chodzisz na zakupy do jakiejś sieci hipermarketów. Raz w tygodniu, może 2. Zastanawiałeś się że wózek, który jest tak przydatny można wykorzystać w inny lepszy sposób. Może warto założyć własną firmę i przekonać markety do zainstalowania reklam na wózkach. Ciekawy pomysł na biznes przychodzi z USA.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Nietypowe umieszczenie toalety
Jak zwiększyć przychód z inwestycji? Jest wiele sposobów by to zrobić. Można nakręcić śmieszne filmy jak ci producenci blendera. Albo można zastosować oryginalne toalety w restauracji jak zrobili właściciele przedsiębiorstwa w Indiach. Wykorzystali do budowy akwaria. Olbrzymie akwarium.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2007 | Dodał: Robert
BlendTec i komediowa reklama przyczyną sukcesu
Jak wygląda największy blender na świecie - Blendtec, jak wygląda najmocniejszy blender na świecie Blendtec. Świetny pomysł na własny biznes, dobry produkt i przede wszystkim nowatorska reklama jaką stworzyli producenci tego super kuchennego urządzenia. Największy sukces to komedia.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5