PrzejdźNaSwoje   >   reklama
Tag: reklama
Dodano 19 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Automaty do ładowania urządzeń elektrycznych
Atena, Adonis i Achilles to produkty amerykańskiej firmy Hercules Networks. Imiona mitycznych bohaterów nadano tak zwanym ATM-om, czyli publicznym maszynom do ładowania sprzętu elektronicznego.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: jacek555
Piaskowa reklama pomysłem na sukces
Na krajowym rynku działa firma, która oferuje unikatową formę reklamy. Rzeźby z piasku uświetniają wydarzenia i promują przedsiębiorstwa.
Czytaj całość
Dodano 24 września 2009 | Dodał: Robert
Inteligentna reklama na kółkach pomysłem na biznes
Reklama, która budzi zaciekawienie, przyciąga uwagę i zawsze towarzyszy grupie docelowej to marzenie wielu speców od marketingu. Przedsiębiorstwo Xselect sprawia, że wizja ta staje się jak najbardziej realna.
Czytaj całość
Dodano 03 września 2009 | Dodał: Robert
Darmowy i zielony kurs pomysłem na firmę marketingową
Jazda taksówką może być przyjemna, ekologiczna i darmowa. Udowodniła to firma Ecocabs, która ruszyła z kampanią promującą własne innowacyjne usługi.
Czytaj całość
Dodano 06 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Nowe wcielenie Bum Box’a pomysłem na firmę reklamową
Bum Box to rewelacyjny wynalazek na uroczystości w plenerze: koncert, film, festiwal i na zwykłe wyjście do parku. Ten Australijski produkt daje wygodę użytkownikom, a specom od marketingu niezwykłą możliwość zareklamowania swoich usług.
Czytaj całość
Dodano 24 lipca 2009 | Dodał: Robert
Kosmiczny pomysł na nieziemski marketing
Moon Publicity daje przedsiębiorcom i przyszłym inwestorom niepowtarzalną szansę. Dzięki firmie, ich reklamy będą mogły być widoczne na całej Ziemi.
Czytaj całość
Dodano 24 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB
Dopiero co zaprezentowaliśmy Państwu innowacyjny sposób reklamy – Flogos, a już na horyzoncie szykuje się kolejna ciekawa i działająca firma. Tym razem w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 20 kwietnia 2009 | Dodał: admin
FreePaperCups dla biurowych pijaków
Jaki jest najbliższy przyjaciel pracownika biurowego na całym świecie? Kubek. Więc dlaczego nie uczynić go największym nośnikiem reklamy? W sytuacji w której firmy tną koszty gdzie tylko mogą wydatek kilkuset, bądź kilku tysięcy złotych miesięcznie na jednorazowe kubki dla pracowników jest chyba zbędny?
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Flogos reklamowa piana i pomysł na biznes
Czy znamy już wszystkie możliwe sposoby reklam? Oczywiście, że nie. Jedynym naszym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i potrzeby, czyli psychologia. Okazuje się jednak, ze sposobów reklamy jest sporo i to takich, które jeszcze do nas nie dotarły.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Naklejki na samochód pomysłem na biznes
Co zrobić jeżeli chcesz nadać swojemu samochodowi niepowtarzalny charakter? Zakładając, że nie stać nas na usługi West Coast Customs i nie zakwalifikowaliśmy się do programu Pimp My Ride, pozostaje nam otworzyć własny biznes oferujący tego typu usługi. Jest to dochodowy, cieszący się powodzeniem interes, co udowodniła działająca od niedawna w San Francisco firma Infectious.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>