PrzejdźNaSwoje   >   prezent
Tag: prezent
Dodano 14 marca 2013 | Dodał: Robert
Perfumy o nietypowym zapachu pomysłem na biznes
Co to znaczy "ładnie" pachnieć? To pojęcie względne, oznaczające dla każdego coś innego. Tym zapewne kierowała się również firma perfumeryjna Demeter, która w USA wypuściała limitowaną serię zapachu, dla mężczyzn i kobiet, który to ma rzekomo chronić przed... zombie.
Czytaj całość
Dodano 31 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Fenomen Bambaków i Buktoli
Alternatywą dla sztucznych, plastikowych zabawek czy przytulanek sprowadzanych najczęściej z Azji są całkowicie ręcznie robione, z przyjaznych i ekologicznych materiałów przeróżne zabawki-cudaki.
Czytaj całość
Dodano 25 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Kolorowe torby z plakatów pomysłem na biznes
Materiałów, z których robi się torby, torebki jest mnóstwo. Pisaliśmy już o zużytych poduszkach powietrznych, starych butach, bilbordach, filcu, planekach czy skórzanych kurtkach, które otrzymują nowe życie. I oot natrafiliśmy na firmę z Wrocławia, która do produkcji toreb używa nietypowych materiałów, a mianowicie kolorowych plakatów.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Mroczne lalki Evangeline Ghastly pomysłem na biznes
Wyglądem przypominają nieco znane lalki barbie. Różnica polega na tym, że cechują się one bardzo gotyckim wyglądem i wysoką jakością wykonania, a ich oczy wyglądają jak żywe.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Biżuteria, którą lepiej nosić niż używać
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej także mężczyzn. Na rynku działa dużo firm, które oferują ręcznie wykonywaną biżuterię. W dzisiejszych czasach to już nic nadzwyczajnego. Interesujące jest to, jakich używają do tego materiałów.
Czytaj całość
Dodano 14 listopada 2012 | Dodał: Robert
Sprzedają wina w nietypowych butelkach
Zdarza się Wam, że napoczęte wino w butelce tak stoi i stoi. Aż w końcu albo trzeba je wypić, smak już nie ten lub niestety wylac. Firma z Kalifornii zaproponowała całkiem ciekawe rozwiązanie tego problemu.
Czytaj całość
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
Wyjątkowa butelka na wyjątkową okazję
Szukasz nietypowego, oryginalnego prezentu? Możesz skorzystać z usług firmy, która oferuje spresonalizowane butelki na wino, na dowolne okazje – śluby, komunię czy urodziny.
Czytaj całość
Dodano 22 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
PostCarden – pomysł na niebanalną pocztówkę
Zdarza się, że jeśli otrzymujemy od kogoś kartkę pocztową z życzeniami to bardzo często ląduje ona gdzieś na półce, w szufladzie i szybko o niej zapominamy. Znaleźliśmy ciekawy pomysł na na taką pocztówkę, która stanie się ozdobą mieszkania.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj własnego pluszaka
Ci, co posiadają dzieci wiedzą, że ich ulubiona pluszowa zabawka – to rzecz bezcenna. Na rynku wybór pluszaków jest ogromy. Nie zawsze jednak, to co nam się podoba, będzie podobało się naszemu dziecku. Tu naprzeciw wychodzi firma CurlyQCuties , która daje nam, dziecku możliwość zaprojektowania własnej pluszowej zabawki.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
ecoWINO pomysłem na biznes
Kochać wino to kochać wszystko co sprawia, że jest ono wyjątkowe: winogrona, ziemię na której są uprawiane, pełne oddanie plantatora a do tego chce się tym dzielić z innymi. Firma ze Stanów Zjednoczonych znalazła niszę na rynku i połączyła miłość to tego trunku i coraz bardziej popularnym nurtem jakim jest ekologia.
Czytaj całość
1  2  >  >>