PrzejdźNaSwoje   >   prąd
Tag: prąd
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
NoPoPo pomysłem na biznes zasilany wodą
Baterie zasilane wodą? Obecnie nie jest to już marzeniem tylko realną sprawą. A wszystko dzięki japońskiej firmie Aqua Power System Japan, która jakiś czas temu na rynek wypuściła baterie NoPoPo, które zasilane są wodą.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Uliczna ładowarka pomysłem na biznes
Jeśli rozładowała Ci się komórka czy laptop a przebywasz w miejscu, w którym nie masz dostępu do gniazdka z prądem co wtedy? W Portugalii na przykład niedługo tego problemu nie będzie, ponieważ na ulicach staną publiczne, darmowe ładowarki słoneczne.
Czytaj całość
Dodano 23 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Turystyczna ładowarka solarna
Jeśli jesteś podróżnikiem, turystą czy np. żołnierzem lub osobą zamieszkującą rejon o słabej infrastrukturze i masz często problemy ze znalezieniem źródła energii potrzebnej do zasilania przenośnych urządzeń lub zwyczajnie chciałbyś pograć w swoją ulubioną grę na komórce ale padła Ci bateria wówczas z pomocą może przyjść Solarmonkey Adventurer.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nietypowa energia
Temat energii pojawia się w naszym serwisie bardzo często. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. W końcu to, w naszym życiu, najbardziej elementarna rzecz. Dlatego prezentujemy ciekawy sposób na czerpanie energii w zasadzie bez zużywania prądu.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
PowerPot - gotujesz i ładujesz
Co jakiś czas prezentujemy proste, a zarazem genialne w swojej prostocie różnego rodzaju ładowarki. Nie będzie zaskoczenia i znów pokażemy pomysłowy sposób na naładowanie baterii w naszym telefonie. Tym razem użyty zostanie do tego celu... garnek.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Inteligentny termostat
Na rynku dostępne jest dzieło projektu ludzi związanych kiedyś z takimi firmami jak Google, Logitech i Apple (twórcy iPoda). Więc musi być niebanalne. I nie jest. Obecnie ludzie Ci tworzą firmę Nest, skąd właśnie pochodzi owe urządzenie.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Zaoszczędź do 30% na rachunkach za prąd i ogrzewanie
Pomysł na biznes i możliwość zaoszczędzenia Ile płacisz za ogrzewanie I prąd? Z dnia na dzień ceny ropy to spadają to rosną. Ale nawet jeśli spadają to na rachunki wydajemy wciąż dużo. Wyobraź sobie, że mógłbyś wydawać o 30% mniej.
Czytaj całość