PrzejdźNaSwoje   >   portale
Tag: portale
Dodano 15 czerwca 2009 | Dodał: admin
Biznes schodzi na psy
The Barking Spot Biscuit to firma, która w centrum swojego zainteresowania stawia szczekających ulubieńców. Przedsiębiorstwo to powstało w 2005 roku i zajmuje się produkcją ciasteczek dla psów.
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2009 | Dodał: admin
Targowisko różności
Kathink to rewolucyjny portal założony przez trzech młodych przyjaciół: prawnika, doradcę i grafika komputerowego. Sami określają swoje dzieło jako rynek twórczego myślenia. Kathink działa jako na zasadzie outsourcingu. Pozwala klientom na złożenie wielorakich zamówień u szerokiego grona doradców biznesowych i myślicieli.
Czytaj całość
Dodano 12 czerwca 2009 | Dodał: admin
Niech Was usłyszą
Konsumenci często decydują się na współpracę z firmą, o której jest głośno. Mają wtedy poczucie, że przedsiębiorstwo jest bardziej odpowiedzialne i ma ugruntowaną pozycję na rynku.
Czytaj całość
Dodano 04 czerwca 2009 | Dodał: admin
Giełda dla niemowląt
Rodzice małych dzieci wiedzą, że ich pociechy szybko wyrastają z ubranek. Częste kupowanie nowych śpioszków jest nie tylko absorbujące czasowo ale też kosztowne. Pomysłodawcy portalu BabySteals.com znaleźli wyjście z tej patowej sytuacji.
Czytaj całość
Dodano 17 marca 2009 | Dodał: admin
Nauka, zabawa, kontrola, nagroda - SmartyCard
Co dzieci mogą znaleźć w internecie? Gry, zabawy, zagrożenia – zapewne wszystko. Wielu rodziców chciałoby aby ich pociechy korzystały tylko mądrze. Dla takich właśnie dzieci lubiących naukę powstał właśnie ciekawy portal.
Czytaj całość
Dodano 16 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Hulu - czyli ciekawy pomysł na www
Pomysłów na strony internetowe nie brakuje. Tak jak popularność naszej klasy sięgnęła zenitu tak nowe koncepcje mogą mocno jej pozycję zachwiać. Jednym z ciekawszych pomysłów na własny portal jest hulu.com.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2008 | Dodał: admin
Portal wymiany notatek pomysłem na biznes
Kolejny ciekawy pomysł przychodzi zza oceanu. Zresztą największe inwestycje we własne firmy dokonuje właśnie USA. Tym razem jest to ciekawa strona poświęcona wymianie notatek, esejów itd. przez studentów.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Żywa zielona ściana pomysłem na biznes
Zielone ściany zdobią wnętrza domów i biur. To kolejny przykład ciekawego pomysłu na własny biznes. Tym razem pochodzi on zza naszej zachodniej granicy, a mianowicie z Niemiec. Każdy florysta może pięknie przyozdobić Twój domu, biuro. Dodać do tego trochę wody, stworzyć mały staw, ale czy każdy z nich będzie potrafił stworzyć ścianę wykonaną z naturalnych roślin, w dodatku prezentującą się tak fajnie jak te widoczne tutaj na zdjęciu – nie sądzę.
Czytaj całość