PrzejdźNaSwoje   >   piwo
Tag: piwo
Dodano 15 kwietnia 2013 | Dodał: Robert
Nie smakuje Ci piwo ze sklepu? Zrób swoje.
Miałeś okazję spróbować piwa z domowego browaru? Jeżeli nie to sprawdź nasz największy portal aukcyjny wpisując w wyszukiwarce domowy browar i zobacz ile podzespołów można kupić. Spójrz ilu kupuje. To najszybciej rozwijająca się gałąź tej branży na całym świecie.
Czytaj całość
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
AleBrowar pomysłem na biznes
Przedstawimy świetny przykład, jak zamienić piwną pasję na własny biznes. Czy rewolucyjny AleBrowar zmieni oblicze piwnej sceny w naszym kraju?
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Koncern Ikea w natarciu
Ikea kojarzy się wszystkim z niebieskim blaszakiem, który wypełniony jest artykułami dekoracyjnymi, meblami, artykułami gospodarstwa domowego. Ale zapewne mało kto wie, że koncern ze Szwecji lubi bardzo eksperymentowac i poszerzac zakres swojej dzialalności.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Piwo dla psów pomysłem na biznes
Było o winach dla psów, o lodach dla psów, o lalkach dla psów teraz przyszedł czas na piwo dla psów. Jego produkcją i sprzedażą w Stanach Zjednoczonych zajmuje się firma 3 Busy Dogs.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Wynajmij wyspę i promuj swoją markę
Firmy wydają olbrzymie pieniądze na reklamę. Specjaliści od marketingu cały czas poszukują nowych sposobów, a przede wszystkim skutecznych, jak wypromować swój produkt i markę. Na niecodzienny pomysł promocji wpadła firma z Australii, producent piwa XXXX Gold.
Czytaj całość
Dodano 03 września 2012 | Dodał: Robert
Heineken Cube czyli kwadratowa butelka
Piwo - najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy na świecie oraz trzeci, po wodzie i herbacie najbardziej popularny napój na świecie. Do tej pory kojarzony raczej z podłużną butelką. Niedawno jeden z światowych producentów tego złocistego trunku zaproponował koncepcję „kwadratowej” butelki.
Czytaj całość
Dodano 09 września 2010 | Dodał: Robert
BieroBar- złoty trunek z tuby
Kolejny pomysł na przejdznaswoje.pl z gatunku....piwa. Widać studenckie klimaty udzielają się nam. Wielu znawców złotego trunku ma problem z jego najlepszymi odmianami. Otwierać czy lepiej żeby jeszcze trochę poleżało. A jak już to czy całe wypiję?
Czytaj całość
Dodano 07 września 2010 | Dodał: Robert
BierBike - pomysł dla degustatorów
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Studenci szykują się do powrotu...do pubów zwiększając sprzedaż piwa w całym kraju. Można jednak ten wzrost jeszcze bardziej podkręcić stosując wydawać by się mogło bardzo proste rozwiązanie. Niespotykany jeszcze w naszym kraju Bierbike.
Czytaj całość
Dodano 04 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Kran na każdym stole pomysłem na pub
W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w barach, pubach i restauracjach zagościł system, który sprawia, że goście czują się swobodniej. Przedstawiamy Table Tap, czyli kran na każdym stoliku.
Czytaj całość
Dodano 05 lutego 2009 | Dodał: admin
Piwo i kawa od Heinekena
Recesja dotyka coraz więcej branż. Jak już wcześniej pisaliśmy w Polsce stosunkowo mało mamy jeszcze kawiarni, zarówno tych sieciowych jak i zwykłych osiedlowych. Starbuck coś nie może wejść na Polski rynek – choć z ich wysokimi cenami zapewne niewielu chętnych by się znalazło na caffe latte.
Czytaj całość