PrzejdźNaSwoje   >   pieniądze
Tag: pieniądze
Dodano 19 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zamiast gotówki - bony z bankomatu
Coraz wyższe koszty obsługi bankomatów powodują, że firmy cały czas szukają rozwiązań, jak ten problem rozwiązać. Dodatkowo chodzenie z większą gotówką w portfelu może skusić potencjalnego złodzieja. Na pomysł zamiany bankomatów wypłacających gotówkę na bankomaty wypłacające bony wpadła firma z Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 12 lipca 2012 | Dodał: Robert
Dotacje na założenie firmy
Więc chcesz założyć firmę? Świetnie. W 2010 roku na ten krok zdecydowało się 286,2 tys. Polaków. Przed tobą długa droga. Skąd wziąć pieniądze na założenie firmy? Dziś podpowiadamy, gdzie szukać bezzwrotnych dotacji.
Czytaj całość
Dodano 12 lipca 2012 | Dodał: Robert
Jak rozsądnie pożyczyć pieniądze na firmę?
Doświadczeni przedsiębiorcy przestrzegają początkujących przez zadłużaniem się na samym starcie. Ale czasami nie ma innego wyjścia - żeby założyć firmę, trzeba wziąć pożyczkę. Dziś podpowiadamy, gdzie, prócz banków komercyjnych, można ją dostać.
Czytaj całość
Dodano 01 pażdziernika 2009 | Dodał: Olek
Poczuj miętę do pieniędzy
Nagroda Edisona, ponad milion użytkowników, jedno z najlepszych na świecie oprogramowań finansowych. Przestawiamy Mint.com: inteligentnego managera wydatków.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Tary do prania przyczyną sukcesu
Pewna firma stworzyła tary do prania I uczyniła z tego bardzo dochodowy pomysł na biznes. Cały rynek praktycznie należy do nich. A zdawałoby się , że tego typu urządzenia już dawno odeszły do lamusa.
Czytaj całość