PrzejdźNaSwoje   >   oszczędność
Tag: oszczędność
Dodano 08 listopada 2012 | Dodał: Robert
Z WashIt zaoszczędzisz wodę
Pranie, mycie się w większości zajmuje dużo czasu oraz wymaga zużycia dużej ilości wody i prądu. Dobrze byłoby te dwie czynności załatwić za jedym razem. I wszystko na to wskazuje, że tak będzie. Powstał powiem projekt prysznica WashIt, który filtruje wykorzystaną przez nas wodę i ponownie ją wykorzystuje do prania ubrań.
Czytaj całość
Dodano 03 listopada 2010 | Dodał: Robert
ShowerProfesor w nowym wydaniu.
Myślenie o ekologii i oszczędzaniu to jedno, a realizacja to drugie. Każdy z nas to zna. Nie kupuj pond to co potrzebujesz, dojeżdżaj komunikacją ą miejską, bierz prysznic zamiast kąpieli no i nie dłużnej jak...no właśnie.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Deflecktor-  spedycja XXI wieku
Wraz ze wzrostem cen paliwa, firmy spedycyjne szukają nowych sposobów na oszczędności. Z pomocą przychodzą im założyciele amerykańskiej firmy Deflecktor.
Czytaj całość
Dodano 06 pażdziernika 2009 | Dodał: beataka
Ekologiczny odpływ czyli pomysł na zielone usługi
Istotna część domowych funduszy pochłaniana jest przez rachunki. W wielu krajach najdroższa jest ciepła woda, która leje się strumieniami podczas kąpieli, a pieniądze wydane na ciepło bezpowrotnie znikają w odpływie. Nie musi jednak tak być.
Czytaj całość
Dodano 10 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Ekologia się opłaca
Przedsiębiorcy zmieniają swoje firmy na bardziej zielone poprzez szeroko pojęte inwestycje w alternatywne źródła energii czy zakaz używania plastikowych sztućców w kantynie.
Czytaj całość
Dodano 20 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Świeży pomysł na biznes
Według magazynu The Independent, jedzenie marnuje około 30% gospodarstw domowych, szczególnie ludzie młodzi i z małymi dziećmi. Count On It to prosta w użyciu, uniwersalna naklejka, która w mgnieniu oka powie Ci, czy jedzenie w Twojej lodówce jest jeszcze świeże.
Czytaj całość
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
MileMeters - płać za ubezpieczenie tyle ile jeździsz
MileMeter’s- ubezpieczenie skrojone na milę. W 2005 roku w Wielkiej Brytanii firma Norwich Union wprowadziła nowatorski system ubezpieczeniowy dla kierowców. Klienci płacili różne składki, w zależności od tego, jak często, kiedy i gdzie używali samochodów. Wkrótce również mieszkańcy USA, począwszy od stanu Teksas, będą mogli korzystać z tej usługi dzięki firmie MileMeterr’s- ubezpieczenie za mile.
Czytaj całość