PrzejdźNaSwoje   >   ogródek
Tag: ogródek
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zakręcony ogródek pomysłem na biznes
Ma kosmiczny wygląd, trochę jak z filmów science-fiction. The Green Wheel projektu studia Design Libero powstało na bazie porzuconego przez NASA projektu z lat 80.
Czytaj całość
Dodano 22 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
PostCarden – pomysł na niebanalną pocztówkę
Zdarza się, że jeśli otrzymujemy od kogoś kartkę pocztową z życzeniami to bardzo często ląduje ona gdzieś na półce, w szufladzie i szybko o niej zapominamy. Znaleźliśmy ciekawy pomysł na na taką pocztówkę, która stanie się ozdobą mieszkania.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
myURBIO pomysłem nie tylko na domowy ogródek
Zieleń w domu to istotny element wystroju każdego wnętrza. Jeśli lubisz towarzystwo roślin, które dają Ci poczucie bliskości z naturą czy nawet są Twoją pasją to planowanie domowej zieleni nie zawsze wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli. Wówczas można skorzystać z usług projektanta zieleni lub dostępnych, gotowych rozwiązań i zaprojektować ją jednak samodzielnie.
Czytaj całość
Dodano 15 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Szklarnie na dachu pomysłem na firmę
Większość konsumentów warzyw mieszka w miastach. Dlaczego nie uprawiać pomidorów czy sałaty właśnie w mieście? Płaskie dachy na ogromnej liczbie budynków znakomicie się do tego nadają. Przedstawimy pomysł na hodowlę warzyw w przydomowych czy przybiurowych szklarniach.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
MyFarm.com pomysłem na wirtualny ogródek
Ludzie, którzy mieszkają w miastach, do tego zabiegani najczęściej nie posiadają własnego ogródka. Nawet jak już go mają to albo brak im czasu albo są zbyt leniwi na zajęcie się nim. Ale oczywiście chętnie chcieliby mieć w domu zdrowe, ekologiczne warzywa i owoce. I dla chcącego nic trudnego.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Domowy mini ogródek
Jeśli posiadacie dodatkowe miejsce w kuchni, np. po zmywarce lub inną wolną przestrzeń przedstawiamy ciekawe rozwiązanie, jakim jest domowy Urban Cultivator.
Czytaj całość
Dodano 21 maja 2011 | Dodał: Robert
Wyhoduj w domu jadalne grzyby – zestaw wykorzystujący resztki z kawy.
Na świecie pojęcie miejskiego uprawiania warzyw nie jest już nikomu obce. Od bardzo dawna. Są rejony świata gdzie większość warzyw i owoców jakie obywatele wielkich miast zużywają hodują na balkonach czy w swoich domach.
Czytaj całość