PrzejdźNaSwoje   >   odzież
Tag: odzież
Dodano 06 lutego 2013 | Dodał: Robert
Przymierz ubrania online
Kupno ubrań online niesie za sobą kilka problemów. Przede wszystkim brak możliwości przymierzenia, co może spowodować niedopasowanie danej części garderoby, nasze rozczarowanie i zwrot towaru. Opowiedzią na ten problem jest wirtualna przymierzalnia, jaką można założyć dzięki manekinom zbudowanym przez firmę Fits.me.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Śpiochy dla dorosłych pomysłem na odzieżowy biznes
Niemowlęce śpiochy w rozmiarze XXL? Jasne, czemu nie. Taki rodzaj odzieży podbił Skandynawię, a teraz zaczyna podbijać Europę.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Brzydkie świąteczne swetry pomysłem na biznes
Niektórzy ludzie widząc tandetny, świąteczny sweter nie wiedzą czy się śmiać czy kpić. Zazwyczaj robią jedno i drugie. Jednak nie Ann Blackman, która spojrzała na tandetny sweter i zobaczyła „znak” dolara. I tak założyła firmę My Ugly Christmas Sweater.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj swój biznes
Kolejny nasz rodak, a raczej rodaczka Pani Agnieszka Dachterska pokazuje, że mając marzenia warto dążyć do ich realizacji, po to aby poprzez uszczęśliwienie siebie uszczęśliwiać innych.
Czytaj całość
Dodano 23 marca 2010 | Dodał: Robert
Chcesz otworzyć swój własny sklep odzieżowy - skorzystaj.
Wielu z naszych użytkowników myśli nad otwarciem w swojej miejscowości ciekawego sklepu z odzieżą. Z maili, które od Państwa otrzymujemy wynika, że poza większymi miastami trudno o znalezienie dobrych ubrań. Jest na to sposób, a w zasadzie cała sieć sposobów
Czytaj całość
Dodano 22 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Niemiecki portal sprzedaje tajemnicze koszulki
Klienci uwielbiają sami decydować o tym co kupią, okazuje się że cieszą się jeszcze bardziej gdy otrzymują niespodzianki. Niemiecki portal internetowy Hipstery, sprzedaje koszulki, na których wygląd zamawiający mają tylko ograniczony wpływ.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2009 | Dodał: Robert
Ubrania na średnich półkach zostają
W tym roku Polacy na odzież wydadzą o 6% mniej pieniędzy niż w roku ubiegłym. Segment odzieży najtańszej i najdroższej nie odczuje tego prawie w ogóle. 25 miliardów straci głównie rynek odzieży średniej klasy.
Czytaj całość