PrzejdźNaSwoje   >   motocykl
Tag: motocykl
Dodano 12 marca 2013 | Dodał: Robert
Jednokołowy motocykl pomysłem na biznes
Mogłoby się wydawać, że w motoryzacji wymyślono już wszystko co może mieć koła, jednocześnie oczekując już tylko na pojazdy unoszące się nad ziemią znane wszystkim z filmów science fiction. Nic bardziej mylnego. Po fazie testów firma RYNO Motors z Portland w USA zaczęła w styczniu tego roku produkcję jednokołowego motocykla.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Motocykl zasilany powietrzem pomysłem na biznes
Pewien kontstruktor z Australii, Dean Benstead, zaproponował bardzo ciekawy pomysł, a mianowicie stworzył motocykl zasilany sprężonym powietrzem, jako alternatywę dla tych zasilanych paliwem czy energią elektryczną.
Czytaj całość
Dodano 27 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Domy dla motocyklistów
W Japonii powstał kompleks apartamentów dla motocyklistów.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Inteligentna ochrona - czyli bezpieczne dwa kółka
System poduszek powietrznych, jaki opracowała włoska firma Dainese, z pewnością zainteresuje użytkowników rowerów oraz motocyklistów.
Czytaj całość
Dodano 10 listopada 2008 | Dodał: Robert
Kobieta na czerwonym, jedzie po zielonym czyli pomysł na ubrania
Kiedy Bank of America szykował się do przejęcia, kadra zarządcza Banku LaSalle musiała podjąć życiowe decyzje. Dla Denise L. Maple była to błahostka: zainkasować pieniądze za przejecie, spieniężyć opcje i po 17 latach pracy w banku, wybrać się w drogę na motocyklu. Wicedyrektor ds. rozwoju stała się też przedsiębiorcą i zainwestowała 31.000 USD w VaVaVroomonline.com, firmę która sprzedaje bluzy z kapturem, fotele, wielokolorowe stroje do jazdy, oraz akcesoria jak i stroje innych marek.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Holowanie pojazdów przez motocykl pomysłem na biznes
Widzieliście wóz pomocy technicznej na motorze? Gdzieś się zdarzają, ale na pewno nigdy nie mieliście okazji zobaczyć takiego pomysły na biznes – Honda Goldwing przerobiona na pojazd do holowania.
Czytaj całość