PrzejdźNaSwoje   >   mieszkanie
Tag: mieszkanie
Dodano 21 marca 2013 | Dodał: nicky
Dziergane meble pomysłem na biznes
Robienie na drutach czy szydełkowanie może kojarzyć się z robótkami typowo babcinowymi. Jednak nic bardziej mylnego. Okazuje się, że ze swojej dzierganej pasji można uczynić dochodowy biznes. W dodatku biznes oparty na tworzeniu nowoczesnego designu w branży meblowej.
Czytaj całość
Dodano 27 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Domy dla motocyklistów
W Japonii powstał kompleks apartamentów dla motocyklistów.
Czytaj całość
Dodano 19 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Ruby Slippers, czyli mieszkanie dla seniora
Starsi ludzie najczęściej na propozycję przeprowadzki odpowiadają: „Starych drzew się nie przesadza”. Co jednak można zrobić, kiedy stopnie, szafy i ciężkie meble w ich domach stają się barierą nie do pokonania, a czasem nawet zagrożeniem.
Czytaj całość
Dodano 03 listopada 2009 | Dodał: Pitteerr
EcoRock czyli rewolucja wśród płyt gipsowych
Płyty gipsowe używane do wykańczania wnętrz nie uległy w zasadzie żadnym zmianom od kilkudziesięciu lat. Teraz nadszedł czas na ewolucję lub na eco-lucję jak mówią założyciele firmy Serious Materials.
Czytaj całość
Dodano 03 maja 2009 | Dodał: admin
Inmod wprowadza nowa usługę - zaprojektuj...
W internecie aż się roi od portali, sklepów w których można zamówić zaprojektowaną przez użytkowników koszulki, smycze na klucze, spodnie. Ale jest pewnie portal, który postanowił wprowadzić nową usługę czyli projektowanie własnych poduszek.
Czytaj całość
Dodano 16 marca 2009 | Dodał: admin
InterShelter- igloo dla każdego
Opisywaliśmy już jako pomysł na biznes przebudowę starych kontenerów na specjalne domy mieszkalne, lokale usługowe itp. Ale udało nam się znaleźć jeszcze ciekawszy pomysł, działające przedsiębiorstwo przynoszące zyski.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: admin
Marzenie z dzieciństwa pomysłem na biznes
Turysta zwiedzający lasy na wschód od Vancouver w Kanadzie może natknąć się na osiedle domków. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że są one zawieszone na linach, kilka metrów nad ziemią w koronach drzew.
Czytaj całość
Dodano 12 lutego 2009 | Dodał: admin
Grippikns
Szwedzki potentat meblowy Ikea odniósł ogromny światowy sukces. Nic więc dziwnego, że powstaje wiele firm, które chce na tym skorzystać. Oprócz 2 istniejących firm- Bemz’a, który produkuje powłoki i poszwy na kanapy z Ikei i Parts of Sweden, dostawcy przeróżnych dodatków do artykułów Ikei, na rynku pojawiło się trzecie przedsiębiorstwo.
Czytaj całość
Dodano 05 stycznia 2009 | Dodał: admin
Drewniane domy
Jak zbudować DOM, który jest ładny, ekologiczny i jednocześnie trwały? Do niedawna wydawałoby się to niemożliwe, jednak szef niemieckiej firmy MHM GMBH Hans Hundegger znalazł rozwiązanie.
Czytaj całość
Dodano 24 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy
Nowy serwis internetowy Snapily, przy zastosowaniu technologii w stylu retro, zupełnie odmienia stare fotografie.
Czytaj całość
1  2  3  >  >>