PrzejdźNaSwoje   >   Meble
Tag: Meble
Dodano 12 lutego 2009 | Dodał: admin
Grippikns
Szwedzki potentat meblowy Ikea odniósł ogromny światowy sukces. Nic więc dziwnego, że powstaje wiele firm, które chce na tym skorzystać. Oprócz 2 istniejących firm- Bemz’a, który produkuje powłoki i poszwy na kanapy z Ikei i Parts of Sweden, dostawcy przeróżnych dodatków do artykułów Ikei, na rynku pojawiło się trzecie przedsiębiorstwo.
Czytaj całość
Dodano 24 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy
Nowy serwis internetowy Snapily, przy zastosowaniu technologii w stylu retro, zupełnie odmienia stare fotografie.
Czytaj całość
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Zdrowe materace
Sen to jedna z najważniejszych ludzkich potrzeb. Dlaczego nie uczynić z niego pomysłu na biznes? Zrobiła tak firma Keetsa. Większość oferowanych na rynku materacy do spania została wykonana z polietylenu, oraz innych substancji o wątłym wpływie na środowisko, oraz zdrowie człowieka.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
MyDeco- portal projektujacy wnętrza
Ciekawy pomysł na biznes meblowy wymyśliła pewna Brytyjska firma. Otóż wprost ze strony internetowej możemy sobie urządzić własny pokój, całe mieszkanie z dostępnych aktualnie w sprzedaży mebli wielu producentów i sklepów z akcesoriami. Kompletując całość otrzymać wprost do domu.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Ekscentryczny kominek pomysłem na biznes
Pomysł na ekscentryczny kominek Czarne od sadzy, pokryte popiołem I zadymione- tradycyjne kominki mogą być zmorą, a przecież miały one wprawiać w świetny nastrój w czasie zimy. Te minusy nabierają jeszcze bardziej ponurego charakteru, jeżeli rozważymy ich fatalny wpływ na środowisko.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Specjalnie zaprojektowane tapety pomysłem na biznes
Stylizowane I projektowane na zamówienie tapety na ścianę pomysłem na biznes. Ciekawy, nowy trend zauważono w świecie urządzania mieszkań. Dziś wszystko musi mieć indywidualny charakter, słowem szyte na miarę.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
Zamiana kanap pomysłem na biznes
Twoi klienci zamieniają się kanapami, a Ty na tym zarabiasz! W ciągu ostatnich lat zamienienie się ubraniami, książkami, płytami kompaktowymi i filmami stało się szalenie popularne wśród grup przyjaciół lub grup umawiających się na wymianę za pośrednictwem Internetu.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
Bemz - czyli piękne narzuty na Twoje meble
Kapy na sofy łatwe do założenia i w ciekawe wzory pomysłem na biznes. Bemz bo tak nazywa się pewna firma ze Szwecji, która specjalizuje się w produkcji kap na sofy, fotele.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
eCrate czyli stylizowana kratka dla zwierząt
Świetny produkt na polski rynek-eCrate to nowoczesny kojec do przenoszenia naszych czworonożnych pupili. Został on zaprojektowany przez szanowanego projektanta- Petera Pracili.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
NatureMill - domowy kompostownik pomysłem na firmę
Dwa największe składniki naszych śmieci to papier I żywność. Obie to biodegradalne substancje. Tak naprawdę to statystyki pokazują, że niemal 50% naszych odpadów składa się z … papieru i resztek żywności. Dlaczego nie uczynić z tej informacji dochodowym biznesem.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3