PrzejdźNaSwoje   >   Meble
Tag: Meble
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Sypialnia w pudełku
Wczoraj pisaliśmy o pewnym projektancie i jego niezwykłym stoliku do kawy. Dziś będzie również ciekawym projekcie, ale już nie o stoliku tylko o oryginalnym pomyśle jak można wykorzystać łóżko, szafę, szafki i szuflady.
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
(Nie)zwykły stolik do kawy
Picie kawy to przyjemna chwila. Można się przy tym zrelaksować, odprężyć. Miło jest, gdy tę kawę pijemy sobie np. w fajnym towarzystwie. Istotne jest również miejsce, w którym to robimy.
Czytaj całość
Dodano 24 grudnia 2011 | Dodał: Robert
ABRA - sklepy meblowe
Abra S.A. to ogólnopolska sieć sklepów meblowych. Szeroka oferta, przystępne ceny i szybka realizacja zamówień zachęca coraz większą liczbę klientów do dokonywania zakupów właśnie w naszych sklepach.
Czytaj całość
Dodano 23 kwietnia 2010 | Dodał: Kacprowicz
Sofa pomoże zasnąć bez stresu
Okazuje się, że popularny mebel, jakim jest sofa, nie musi służyć tylko do wypoczynku.
Czytaj całość
Dodano 26 listopada 2009 | Dodał: Robert
Miuki -  miły projekt
Meble, tworzą nastrój wnętrza i decydują o tym jak się czujemy w danym otoczeniu. Muszą nie tylko dobrze się prezentować, ale też być wygodne i praktyczne. Meble, produkowane przez Polską firmę Miuki spełniają wszystkie te wymagania i są naprawdę dobrze zaprojektowane.
Czytaj całość
Dodano 24 listopada 2009 | Dodał: Robert
Stolik koktajlowy zintegrowany z kominkiem
Paleniska i buchające płomienie nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Firma ze słonecznej Kalifornii postanowiła pójść o krok dalej i stworzyła kominek jedyny w swoim rodzaju.
Czytaj całość
Dodano 15 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Nowoczesny sposób składowania drewna
Kominek nadaje uroku każdemu wnętrzu. Do Europy Centralnej dociera już moda na własne palenisko. Wyposażane są w nie nowe domy w mieście i poza nim a nawet mieszkania. Często wygląd kominka szpeci porozrzucane w nieładzie drewno lub toporne stojaki na opał.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2009 | Dodał: trini69
Wirująca kuchnia pomysłem na własną firmę
Kuchnia to pomieszczenie zawsze tętniące życiem. Wspólne posiłki, rozmowy i spotkania, wszystko toczy się właśnie w niej. Firma z Nowej Zelandii wpadła na pomysł jak powiększyć powierzchnię kuchni i zachować jej funkcjonalność.
Czytaj całość
Dodano 11 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Dochodowy stołek ze starych deskorolek
Deskorolki pękają zwykle na środku lub w jednej czwartej swojej długości. Zauważył to pewien Amerykanin i otworzył świetnie prosperującą firmę Deckstool.
Czytaj całość
Dodano 02 czerwca 2009 | Dodał: admin
Droga mleczna w Twoim domu
Większość prezentowanych przez nas pomysłów pochodzi ze Stanów Zjednoczonych lub zza naszej zachodniej granicy. Tym razem czas na nowość z południa.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  >  >>