PrzejdźNaSwoje   >   luksus
Tag: luksus
Dodano 08 marca 2013 | Dodał: Robert
Więzienie zamienione na luksusowy hotel
W naszym kraju więzienia są mocno przepełnione. Zwyczajnie brakuje miejsc w zakładach karnych. A tym czasem w takiej Holandii jest ich aż nadto. Stare, nie spełniające swojej roli budynki więzienne są zamykane bądź przekształcane w luksusowe hotele, jak w przypadku Het Arresthuis w mieście Roermond.
Czytaj całość
Dodano 09 listopada 2012 | Dodał: Robert
Restauracja na dnie oceanu pomysłem na biznes
Chcesz zjeść posiłek w nietypowych, wręcz ekstremalnych warunkach? Żaden problem. Na Malediwach działa pierwsza na świecie restauracja znajdująca się pod powierzchnią oceanu.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zrób sobie niezwykłe zdjęcia
W kabinach fotograficznych, za niewielkie pieniądze można sobie zrobić zdjęcia, czy to paszportowe, czy z głupią miną etc. Są one, nie oszukujmy się, nie najlepszej jakości. Ale nie ma co wymagać do zwykłej maszyny. Pewne studio z Francji postanowiło wprowadzić trochę luksusu do świata zdjęć wykonywanych w kabinach fotograficznych.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Firma dostarczająca szampana pomysłem na biznes
Jak każdy wie szampan jest szczególnym rodzajem wina musującego, znanym na całym świecie oraz potocznie kojarzony ze świętowaniem i luksusem. Jak powiedział kiedyś Napoleon Bonaparte „Jeśli wygrywasz, zasługujesz na szampana. Jeśli przegrywasz, zwyczajnie go potrzebujesz”. Żeby zaspokoić potrzeby ludzi w tym zakresie w Wielkiej Brytanii powstała firma, która dostarcza szampana pod same drzwi.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Numi - luksusowa toaleta
Powiedzenie “tam, gdzie król chodzi piechotą” nabrało nowego sensu. Firma Kohler ma w swojej ofercie toaletę godną króla.
Czytaj całość
Dodano 08 czerwca 2009 | Dodał: admin
Baśniowe łoże z tropików
Klimat na świecie od dziesięcioleci ulega ociepleniu. Znaczna część środków pieniężnych przeznaczana jest na wydatki związane z klimatyzacją. W branży hotelowej jest to aż 80% budżetu na energię. Tę sytuację postanowiło zmienić 2 holendrów Yoeri Nagtegaal i Thomas van den Groenendaal.
Czytaj całość