PrzejdźNaSwoje   >   kuchnia
Tag: kuchnia
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Conflict Kitchen – nietypowa restauracja pomysłem na biznes
W Polce raczej ciężko byłoby otworzyć restaurację działającą na takich samych zasadach jak amerykańska Conflict Kitchen. Dlaczego? Ponieważ restauracja ta serwuje dania krajów, z którymi USA są w konflikcie.
Czytaj całość
Dodano 08 lutego 2010 | Dodał: Robert
Kalifornijskie wina do gotowania
Producenci win prześcigają się w innowacyjnych pomysłach, które ułatwiają nam życie. Tym razem czas na Academiewines- kalifornijskie wina do gotowania, które uszlachetnią smak potraw.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2009 | Dodał: trini69
Wirująca kuchnia pomysłem na własną firmę
Kuchnia to pomieszczenie zawsze tętniące życiem. Wspólne posiłki, rozmowy i spotkania, wszystko toczy się właśnie w niej. Firma z Nowej Zelandii wpadła na pomysł jak powiększyć powierzchnię kuchni i zachować jej funkcjonalność.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2008 | Dodał: Robert
Zielona herbata z
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów na ekologiczną zastawę stołową z wyższej półki, firma EcoLogic Products wprowadziła na rynek swoją Eco Collection. Jest to pierwsza w pełni ekologiczna, przyjazna dla otoczenia i zatwierdzona przez Komisję ds. żywności i leków zastawa stołowa dostępna na terenie Stanów Zjednoczonych. Pomijamy już fakt, że jakiś czas temu publikowaliśmy na łamach przejdznaswoje.pl pomysł naczyń z liści.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Wyciskarka do cytryn - przydatnym gadżetem
Pomysłowe pomoce w kuchni – ciekawy pomysł na własny interes. Silikonowa wersja urządzenia, które pomaga w wyciśnięciu soków z wielu małych owoców jak cytryna, kiwi nie powodując przy tym zabrudzeń na ciuchach i w całej kuchni.
Czytaj całość