PrzejdźNaSwoje   >   komórka
Tag: komórka
Dodano 15 lutego 2011 | Dodał: Robert
John’s  Phone– Najprostszy telefon na świecie
W dzisiejszych czasach ludzie telefon komórkowy traktują jak trzecią rękę, ma go każdy od miłośników elektroniki do naszych dziadków.
Czytaj całość
Dodano 02 listopada 2010 | Dodał: Robert
Jesteś fanem jeansu? DeadJeans
Przychodzi taki czas, że nasza ulubiona para spodni powoli zaczyna się przecierać. Z żalem musimy się z nimi rozstać, bądź postarać się je naprawić.
Czytaj całość
Dodano 21 pażdziernika 2010 | Dodał: Robert
Jak nie dać się baterii?
Mało kto rozstaje się dziś z komórką. Życie w ciągłym biegu sprawia jednak, że łatwo zapomnieć o tak banalnej czynności, jak dostarczenie urządzeniu energii potrzebnej do pracy. A skoro badania mówią, że statystyczny człowiek trzy lata swojego życia spędza na jeździe samochodem, może warto zawczasu zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową?
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2010 | Dodał: Robert
Skross nowe uniwersalne ładowarki
Firma PRINTin uruchomiła nowy program sprzedaży resellerskiej niedostępnych do tej pory w Polsce produktów szwajcarskiej firmy WorldConnect AG. Zaawansowane technologicznie ładowarki i adaptery do prądu powstałe z myślą o turystach i podróżujących biznesmenach wstrzelają się w niszę, jaka istnieje na polskim rynku tego typu urządzeń.
Czytaj całość
Dodano 10 lutego 2010 | Dodał: Robert
Padł Ci telefon – przeczytaj podobną historię!
CnnMoney. Paul King musiał się szybko przedostać na lotnisko w Pittsburgu w Usa w roku 2006. Gdzie odkrył że jego telefon nie działa – rozładował się. Co gorsza w kieszeni znalazł klucze do mieszkania studenckiego swojej koleżanki. Jeżeli jej teraz nie poinformuje to nie będzie mogła wejść, ale jak to zrobić nie mając numeru, który jest w niedziałającym telefonie?
Czytaj całość
Dodano 07 stycznia 2010 | Dodał: Robert
ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu
Telefon komórkowy nie jest obecnie tylko narzędziem do odbierania i wykonywania połączeń. Coraz częściej zastępuje terminarz a nawet komputer. Nic dziwnego, że zapomnienie lub, co gorsze, zgubienie tego urządzenia może być bardzo kłopotliwe.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Modu - zaawansowany telefon komórkowy
Rozbudowany i zaawansowany telefon konkurentem iphona i pomysłem na biznes Oprócz iPhona wszystkie telefony komórkowe na świecie, są prawie identyczne. Nie można tego jednak powiedzieć o telefonie modularnym- modu, który został zaprojektowany tak, żeby można go było podłączyć do innych urządzeń, tym samym zmieniając jego funkcję.
Czytaj całość
Dodano 21 stycznia 2008 | Dodał: Robert
zzzPhone- czyli ciekawy pomysł na biznes
Jakiś czas temu pisaliśmy o jednym ciekawym pomyśle na własny biznes dotyczącym składania telefonu komórkowego. Ciekawa idea, prędzej czy później trafi do sprzedaży. Można było wybrać sobie części telefonu I ułożyć całość z gotowych elementów.
Czytaj całość
Dodano 20 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Doładuj komórkę przyjacielowi
Na Filipinach ludzie wpadli na bardzo interesujący pomysł na biznes. Odnosząc się do badań przeprowadzonych przez Pyramid Research w południowym wschodnim rejonie kontynentu Azjatyckiego przychody z wiadomości tekstowych przekroczyły przychody z opłat za połączenia komórkowe. Stąd postanowiono w tamtym rejonie pilotażowo wprowadzić program doładowania komórek przez wiadomości sms – ale znajomych.
Czytaj całość
Dodano 08 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Złóż sobie własną komórkę
Jak stworzyć Sobie swój własny telefon komórkowy? Czy nigdy nikogo nie zastanawiało kiedy w końcu ktoś wpadnie na pomysł by można personalizować swoje telefony komórkowe, składać je z części jak klocki lego? A może już takie produkty już na świecie istnieją?
Czytaj całość