PrzejdźNaSwoje   >   kobieta
Tag: kobieta
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Testy ciążowe z automatu
Automaty z napojami i słodyczami stoją już praktycznie wszędzie i raczej nikogo nie dziwią. Ale w niektórych krajach producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wypuścili maszyny, w których można kupić parafarmaceutyki.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wódka w szmince pomysłem na biznes
Na rynku istnieje już piwo dedykowane paniom. Firma z Rosji poszła o krok dalej i stworzyła specjalnie dla pań wódkę o nazwie Sterva, której opakowanie wyglądem przypomina kobiecą szminkę.
Czytaj całość
Dodano 10 listopada 2008 | Dodał: Robert
Kobieta na czerwonym, jedzie po zielonym czyli pomysł na ubrania
Kiedy Bank of America szykował się do przejęcia, kadra zarządcza Banku LaSalle musiała podjąć życiowe decyzje. Dla Denise L. Maple była to błahostka: zainkasować pieniądze za przejecie, spieniężyć opcje i po 17 latach pracy w banku, wybrać się w drogę na motocyklu. Wicedyrektor ds. rozwoju stała się też przedsiębiorcą i zainwestowała 31.000 USD w VaVaVroomonline.com, firmę która sprzedaje bluzy z kapturem, fotele, wielokolorowe stroje do jazdy, oraz akcesoria jak i stroje innych marek.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Gazeta dla kobiet z polotem
Na przestrzeni ostatnich lat głośno było o przedsiębiorcach, którzy swój asortyment kierowali do zajmujących się naprawami w domu kobiet. Od metalowych butów, poprzez wyłącznie babskie zespoły budowniczych, aż po hasło: „Zrób to sam-a”.
Czytaj całość