PrzejdźNaSwoje   >   kawiarnia
Tag: kawiarnia
Dodano 29 listopada 2014 | Dodał: Robert
Nitka – kawiarnia szyta na miarę pomysłem na biznes
Nitka to pierwsza kawiarnia w Polsce, w której możemy wypić filiżankę pobudzającej kawy czy napić się aromatycznej herbaty oraz przy okazji nauczyć się szyć. Dodatkowo mamy możliwość kupić cudowne tkaniny, różnorodne tasiemki czy fantazyjne guziki. A to wszystko na poznańskich Jeżycach, przy ul. Wergiliusza.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Kawiarnia tylko dla kobiet pomysłem na biznes
W Japonii od 2 miesięcy działa kawiarnia, której oryginalność polega na tym, że z jej usługi skierowane są wyłącznie do kobiet a dodatkowo mogą sobie one uciąć relaksującą drzemkę.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Kawa, zabawa i gry planszowe
Nie jest rzadkością zobaczyć gry planszowe na wystawie w restauracji czy kawiarni. Ale zazwyczaj służą one jako podstawki pod kwiatki czy laptopy. W Toronto powstała kawiarnia w której owszem również znajdziemy gry planszowe, ale tutaj służą one do całkiem innych celów.
Czytaj całość
Dodano 09 lutego 2010 | Dodał: Robert
Kawiarnia serwuje porady prawne
Usługi prawnicze kojarzone są zwykle z wysoką ceną, napiętą atmosferą i małą dostępnością. Ten stan rzeczy postanowił zmienić Jeff Hughes, młody prawnik ze Stanów Zjednoczonych.
Czytaj całość
Dodano 20 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Kawiarnia Iglo czyli terapia światłem
Jesień i zima coraz częściej kojarzą nam się z ciemnościami, chłodem i szarością. Brak słońca i smutna atmosfera są przyczyną gorszego samopoczucia a w skrajnych przypadkach nawet depresji. Wszystkim nam w okresie od października do lutego przydałaby się wizyta w pewnej kawiarni w Sztokholmie.
Czytaj całość