PrzejdźNaSwoje   >   kawa
Tag: kawa
Dodano 13 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Black Ivory Coffee pomysłem na najdroższą kawę na świecie
Na oryginalny pomysł produkcji kawy wpadł Blake Dinkin, założyciel firmy Black Ivory Coffee. Otóż oferuje on kawę z ziaren przetrawionych i wydalonych przez słonie.
Czytaj całość
Dodano 26 listopada 2012 | Dodał: Robert
Coffee Joulies – kawa idealna
Pijąc kawę istotne jest aby miała ona odpowiednią temperaturę, wówczas oddaje w pełni swój smak i aromat. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale nie z Coffee Joulies, dzięki którym picie kawy stało się jeszcze większą przyjemnością.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Velopresso – ekspres do kawy zasilany siłą mięśni pomysłem na biznes
Teraz pyszną kawą można delektować się nie tylko w domu czy kawiarni. Taką możliwość daje brytyjski Velopresso – mobilny ekspres do kawy zasilany siłą mięśni.
Czytaj całość
Dodano 06 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Coffeebrewer - kawa zaparzana w torebce
Jeśli masz ulubioną kawę możesz delektować się nią nie tylko w domu. Taką możliwość daje duński producent kawy Coffeebrewer Nordic.
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
(Nie)zwykły stolik do kawy
Picie kawy to przyjemna chwila. Można się przy tym zrelaksować, odprężyć. Miło jest, gdy tę kawę pijemy sobie np. w fajnym towarzystwie. Istotne jest również miejsce, w którym to robimy.
Czytaj całość
Dodano 22 maja 2012 | Dodał: Robert
ZipWhip reklama na kawie
Jednym z popularniejszych pomysłów na przejdzNaSwoje.pl w zeszłym roku był – onLatte. Specjalnie zaprojektowana drukarka do przygotowywania napisów na kawie. Firma , która zaprojektowała urządzenie zbierała wówczas pierwsze zamówienia by ruszyć z produkcją. Mają już konkurenta i to nie byle jakiego – ZipWhip
Czytaj całość
Dodano 11 kwietnia 2012 | Dodał: Robert
Spragniony kawy w samochodzie? HandPresso
Założona we Francji firma produkuje małe i poręczne ekspresy do kawy idealnie nadające się do...samochodu.
Czytaj całość
Dodano 21 maja 2011 | Dodał: Robert
Wyhoduj w domu jadalne grzyby – zestaw wykorzystujący resztki z kawy.
Na świecie pojęcie miejskiego uprawiania warzyw nie jest już nikomu obce. Od bardzo dawna. Są rejony świata gdzie większość warzyw i owoców jakie obywatele wielkich miast zużywają hodują na balkonach czy w swoich domach.
Czytaj całość
Dodano 16 marca 2011 | Dodał: Robert
Zastępca kawy albo herbaty w pracy
Najpopularniejszym sposobem na regenerację sił w pracy jest duża kawa lub gorąca herbata, ale czasami i to już nie pomaga...
Czytaj całość
Dodano 09 marca 2010 | Dodał: Robert
Reklama w kawie- to nie żart.
W dzisiejszym świecie każdy przekaz ma jakiś ukryty podtekst. Producenci atakują nas swoimi reklamami na przystanku, w domu, w sklepie. Dosłownie wszędzie. Nawet przy porannej ulubionej latte.
Czytaj całość
1  2  >  >>