PrzejdźNaSwoje   >   energia słoneczna
Tag: energia słoneczna
Dodano 23 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Turystyczna ładowarka solarna
Jeśli jesteś podróżnikiem, turystą czy np. żołnierzem lub osobą zamieszkującą rejon o słabej infrastrukturze i masz często problemy ze znalezieniem źródła energii potrzebnej do zasilania przenośnych urządzeń lub zwyczajnie chciałbyś pograć w swoją ulubioną grę na komórce ale padła Ci bateria wówczas z pomocą może przyjść Solarmonkey Adventurer.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Solarne ucho dostępne dla mas
Starzejące się społeczeństwa wymuszają rozwój nowych sektorów rynkowych i produktów przeznaczonych dla seniorów. Ponieważ wiele starszych osób cierpi z powodu utraty słuchu, zwiększa się oferta aparatów słuchowych.
Czytaj całość
Dodano 01 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Baterie słoneczne instalowane w godzinę
Montaż baterii lub paneli słonecznych jest często długotrwały i może odstraszać klientów od podjęcia decyzji o inwestycji w alternatywne źródła energii. Amerykańska firma Sunpods, z myślą o wygodzie inwestorów, postanowiła ograniczyć proces instalacji do minimum.
Czytaj całość
Dodano 30 września 2009 | Dodał: Aśka
Solarne witraże pomysłem na zieloną energię
Zamontowanie paneli generujących energię wymaga dużych nakładów oraz własnego dachu. Firma Veranda Solar znalazła rozwiązanie dla proekologicznych mieszkańców osiedli i miłośników ozdób.
Czytaj całość
Dodano 08 lipca 2009 | Dodał: Robert
Solarny bluszcz pomysłem na biznes
Nowy designerski start-up podbija właśnie rynek w Stanach Zjednoczonych. W Museum of Modern Art można podziwiać projekt, który wkrótce zrewolucjonizuje podejście do energii słonecznej i wiatrowej.
Czytaj całość