PrzejdźNaSwoje   >   elektronika
Tag: elektronika
Dodano 10 września 2012 | Dodał: Robert
Magiczna klawiatura pomysłem na biznes
Użytkownicy komputerów stanowią dzisiaj największa grupę społeczeństwa. Nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Sposobem jakim porozumiewamy się z wirtualnym światem jest nasza klawiatura i mysz. Firma Celluon zaproponowała właśnie laserową klawiaturę i mysz w jednym.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2010 | Dodał: Robert
Belkin podliczy Twój telewizor
Nie raz już pisaliśmy o urządzeniach monitorujących zużycie energii w domu czy firmie. Warto tutaj wspomnieć najciekawszy z nich czyli AlertMe jeden z najpopularniejszych naszych pomysłów.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Vicon Revue uwieczni cały dzień
Często żałujemy, że nie możemy uwiecznić ulotnej chwili. Nawet jeśli mamy pod ręką aparat, nasza reakcja jest zbyt wolna. W niedługim czasie na rynek wejdzie innowacyjny Vicon Revue. Chociaż powstał z myślą o chorych, może ułatwić życie każdemu z nas.
Czytaj całość
Dodano 07 stycznia 2010 | Dodał: Robert
ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu
Telefon komórkowy nie jest obecnie tylko narzędziem do odbierania i wykonywania połączeń. Coraz częściej zastępuje terminarz a nawet komputer. Nic dziwnego, że zapomnienie lub, co gorsze, zgubienie tego urządzenia może być bardzo kłopotliwe.
Czytaj całość
Dodano 04 listopada 2009 | Dodał: sooshe
Ładowarki napędzane siłą ludzkich mięśni
Firma EasyEnergy dba nie tylko o stan baterii naszych podręcznych urządzeń elektronicznych ale również o tężyznę fizyczną swoich klientów. Ładowarki napędzane siłą ludzkich mięśni cieszą się jeszcze przed premierą dużym zainteresowaniem mediów za Atlantykiem.
Czytaj całość
Dodano 17 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
ecoATM czyli pomysł na e-cycling
Szybki rozwój technologii i wzornictwa sprawiają, że często wymieniamy sprzęty elektroniczne. Jednak tylko 10% starych urządzeń ulega recyclingowi, reszta trafia niestety na wysypiska.
Czytaj całość
Dodano 16 pażdziernika 2009 | Dodał: Avogard
Magiczny pomysł na własną firmę
Brytyjska firma The Wand postanowiła skorzystać z ogarniającej świat mody na magię. Czarodziejska różdżka, którą można sterować urządzeniami na podczerwień podbija właśnie Europę Zachodnią.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Nowe sposoby dystrybucji elektroniki
Co można kupić w automacie? Dystrybutor sprzętu elektronicznego Best Buy zainstalował automaty ze swoim asortymentem na 8 głównych lotniskach w Stanach Zjednoczonych. Jest to nowy program pilotażowy o nazwie Best Buy Express kiosks, w kutych kupić można telefony komórkowe, sprzęt komputerowy, kamery, odtwarzacze Mp3, słuchawki, urządzenia do gier i sprzęty przydatne w podróży. Ceny są zbliżone do tych w sklepach sieci.
Czytaj całość
Dodano 01 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Specjalistyczna firma sprzątająca sprzęt elektroniczny
Pro-techcomputerclean.com jest firmą, która zajmuje się kompleksowym utrzymaniem sprzętu elektronicznego w biurach w czystości. Zatem nie jest to tradycyjny zakład usługowy, lecz wyspecjalizowany serwis urządzeń biurowych.
Czytaj całość