PrzejdźNaSwoje   >   design
Tag: design
Dodano 28 lutego 2013 | Dodał: Robert
Tekturowe biuro
Filc, drewno, papier, szkło. W ostatnim czasie te materiały są w ogromnej mierze wykorzystywane we wszelakich wnętrzach. W sumie logiczne, bo koszt niewielki a i efekt potrafi zaskoczyć nawet największych sceptyków. A jak większość mówi, proste rozwiązania są najlepsze.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Meble z pazurem pomysłem na biznes
Francuz Michel Haillard, kreator świata jak o sobie pisze to projektant niezwykłych mebli, które jednego zafascynują a innego przerażą, Jakie by nie były, przejść zwyczajnie obok nich nie można.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Cuda, cudeńka z wełnianych swetrów
Firma Ouistitine z Kanady zajmuje się projektowaniem i produkcją rzeczy ze starych, pociętych wełnianych swetrów. Niezwykłe efekty ich działalności przedstawiliśmy w naszym artykule.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Tekturowy Harry pomysłem na biznes
Ciekawych projektów mebli użytkowych jest sporo. I tym razem znaleźliśmy ciekawą koncepcję, która pokazuje, jak można wykorzystać tekturę.
Czytaj całość
Dodano 13 listopada 2012 | Dodał: Robert
Meble robione ze starych części rowerowych
Na świecie co roku powstaje mnóstwo oryginalnych projektów mebli. Większość niestety albo kończy swój żywot w przysłowiowej szufladzie albo jest niezbyt funkcjonalna. Pewna projektantka z sukcesem tworzy i sprzedaje meble robione ze starych części rowerowych, które nie dość, że są ciekawe to jeszcze jak najbardziej nadające się do codziennego użytku.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2012 | Dodał: Robert
Drewniane zegarki na rękę z Krakowa
Kilka dni temu oficjalnie wystartowała marka Woodlans, która w krakowskiej pracowni projektuje i produkuje drewniane zegarki na rękę.
Czytaj całość
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zakręcony ogródek pomysłem na biznes
Ma kosmiczny wygląd, trochę jak z filmów science-fiction. The Green Wheel projektu studia Design Libero powstało na bazie porzuconego przez NASA projektu z lat 80.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Modułowe meble pomysłem na biznes
Ucieszyliśmy się bardzo gdy o to znaleźliśmy w zagranicznych serwisach informację o naszym rodaku, który zaprojektował ciekawy mebel do siedzenia, modułową sofę z której można zrobić kilka różnych, użytecznych siedzisk i nie tylko.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nowoczesna toaleta pomysłem na biznes
Kiedy jesteśmy w podróży, przemieszczamy się z jednego miejsca do drugiego może się tak zdarzyć, iż będziemy potrzebowali skorzystać z toalety. Jak one wyglądają obecnie na większości polskich dworców każdy wie. Jednakże są i perełki, jest ich tylko kilka, które swoim stanem i wyglądem odbiegają od polskiej „toaletowej” rzeczywistości, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Czytaj całość
Dodano 27 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Firma podpowie z czego wykonać innowacyjny produkt
Wprowadzenie do sprzedaży innowacyjnego produktu to długa droga.
Czytaj całość